Jump to content
IGNORED

Rat i Mi

Tribun_Populi

Recommended Posts

Očekivali su da onaj kome 10 godina žmure na sve po inerciji uradi ono što se od njega očekuje. 

Očekivanje je majka svih zajeba.

Nek pitaju Tomu Preteču kako je to imati očekivanja od Vučića.

• Haha 1
  • Hvala 1
21 minutes ago, Mos said:

Očekivali su da onaj kome 10 godina žmure na sve po inerciji uradi ono što se od njega očekuje. 

Mozda i hoce, ali first things first. :D

40 minutes ago, Filozof manijak said:

Očekivanje je majka svih zajeba.

Nek pitaju Tomu Preteču kako je to imati očekivanja od Vučića.

Prvo čekaš dve-najviše tri godine(nekoliko puta), pa te onda zajebe.:D

3 hours ago, vememah said:

Ako se ovo obistini, a verujem da hoće jer je zvanično objavljeno, stvarno nas treba jebati ružno.

• +1 5
Posted (edited)
13 hours ago, Nikola77 said:

Ako se ovo obistini, a verujem da hoće jer je zvanično objavljeno, stvarno nas treba jebati ružno.

Što?

Mislim, šta ako Lavrov napravi krug, pa dođe još neko, pa naprave hebenu mirovnu konferenciju i završe sve ovo sranje baš tu u Beogradu a sve počelo ovom posetom. Nemamo mi kapaciteta za to kontam, ali takođe nisam do te mere siguran da kažem da je 100% nemoguće da se neka poruka mira ne proturi.

Niste mi jasni, baš je jadno i bedno tako postavljati stvari....

Edited by Vapad

Što?

Mislim, šta ako Lavrov napravi krug, pa dođe još neko, pa naprave hebenu mirovnu konferenciju i završe sve ovo sranje baš tu u Beogradu a sve počelo ovom posetom. Nemamo mi kapaciteta za to kontam, ali takođe nisam do te mere siguran da kažem da je 100% nemoguće da se neka poruka mira ne proturi.

Niste mi jasni, baš je jadno i bedno tako postavljati stvari....
I sam si rekao da mi nemamo kapacitet za te stvari.
Onda je ova poseta "prst u oko".
A za prst u oko, se najebava, kad se kačiš sa mnogo jačim od sebe.
BTW, ja mislim da mi možemo da organizujemo neki vid "tajne diplomatije" u meri u kojoj samo radimo fizičku logiztiku, a ostalo rade zainteresovane strane.

... Shiit has hit the fan

• +1 3
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

I sam si rekao da mi nemamo kapacitet za te stvari.
Onda je ova poseta "prst u oko".
A za prst u oko, se najebava, kad se kačiš sa mnogo jačim od sebe.
BTW, ja mislim da mi možemo da organizujemo neki vid "tajne diplomatije" u meri u kojoj samo radimo fizičku logiztiku, a ostalo rade zainteresovane strane.

... Shiit has hit the fan

Ma ova poseta je mini zapišavanje teritorije. Da pokažu Rusi da imaju gde da dođu u Evropu. Verovatno je bila jedan od zahteva pre dogovora o gasu. Pa ako se EU naljuti i dublje nas gurne ka Rusiji, u toliko bolje po Ruse. A ako ne, onda je samo malo ruski prst u oko zapadu.

• +1 9
  • Create New...