Jump to content
IGNORED

Rat i Mi

Tribun_Populi

Recommended Posts

ma ok je to sto si ti tim milunka. ja svoj tim odabrao odavno. ali ovde se mudrovalo o milunki i koji im je kurac sa tiom trilogijom.

sta mislis sta bolje komunicira sa sirokim masama (miletom) milunka ili ovo sklepetano na tjubetu?

Posted (edited)

upravo to. prave svoje tinder profile i cekaju da ih svajpujemo.

samo sto mi tu necemo doci ni do prve baze.

Edited by foto

Dzaba su lupali pare, i jedni i drugi

Ko je dao manje taj je ispao pametniji

Isti su procenti

2 hours ago, djordje geprat said:

mene je sramota.

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja sam dirnut.

... Shiit has hit the fan

1 hour ago, Tutankamon said:

I ja se po malo stidim.

mene nekako zabole :blush:

• +1 2
  • Haha 3
  • Hvala 1

mene čudi što su ulupali uopšte i 100€, ako su i toliko. trebao je samo volođa da im ispriča kako su ga onomad dočekali ispred hrama sv save

sa sve srpskom majkom, miletom međedom i blizu 100k građana srbije

:covid19:

• +1 1
Posted (edited)
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mene čudi što su ulupali uopšte i 100€, ako su i toliko. trebao je samo volođa da im ispriča kako su ga onomad dočekali ispred hrama sv save

sa sve srpskom majkom, miletom međedom i blizu 100k građana srbije

:covid19:

Ma samo da pusti snimak kako ga balavi i onaj militantni bradonja od patrijarha mole u porti da izadje ispred hrama i kaze bukvalno dve reci okupljenim ovcama.

Jedino vece ponizenje ovog naroda se desilo kada nas je 18 zemalja bombardovalo, a i prvi i drugi put ista garnitura na vlasti.

Garnitura za ponizenja i valjanje po blatu.

Edited by Caligula
  • +1 2

Nebitno je šta prosečni Mile misli, valjda smo bar to dosad xy puta videli, kad bude neko glasanje uteraće ga već u tor koji treba. Bolje i zanimljivije pitanje je šta imaju ili mogu da izvuku kad su u pitanju ovi na vlasti i šta održava na površini razne Dačiće i Bajatoviće

6 hours ago, foto said:

spot od <1000evara vs trilogija milunke savic sa ???evara.

sta bolje prolazi kod mileta?

ajde advertajzeri i marketinski delaoci, ko bolje radi soft power u prvoj 1/4 XXI veka?

jebi ga, nase formativne godine (pretpostavljajuci uzrast PPPa) su oblikovale neke ozbiljnije njuske. ili je samo bolo tako vreme da im je bilo stalo do nas.

naravno da ja nikada necu biti pro east, i da cu nositi 501 dok se bude pravio ali nikada vise necu ni imati 16 godina. tako da mogu sada mirno da gledam i pljuckam sa visine na ove budalastine.

a drugi neka se brinu za danasnju decu. meni to nije u opisu radnog mesta.

to treba da rade cike u moskvi i vasingtonu, trebali bi, takodje, i tete i cike iz brisela da mrdnu svoje guzice ali ih nesto mrzi, oni imaju svoje ciljne grupe sa kojima vrte pare, grantove i kredite i oni se super slazu.

o nasim tetama i cikama nemam reci, jer sta se moze reci niocemu, nuli, praznom...

Prolazi odlično i jedno i drugo. A onda jedni te bombarduju, a drugi gledaju to nezainteresovano. Ali posle ti naprave lepe spotove.

• +1 1

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbija trpi mnogo zbog neuvodjenja sankcija Rusiji i da bi se živelo deset puta bolje kada bi to uradila, ali da neće, jer vodi samostalnu politiku.

a On kome su srbija i narod na 1. mestu neće da dozvoli.

u ostatku teksta, Njegovi stavovi su za :ajde:

• Haha 1
  • Create New...