Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

45 minutes ago, TS-CS said:

utihuju zvizduci u Melburnu, mediji i tviter brigada bi trebalo dodatno da zapnu.. malo su se previse opustili

 

Tu je "Misko" da pomogne. Ne sekiraj se, uvek se nadje tako neki nas gmizavac da pozuri da bude veci katolik od pape.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Leia said:


Time-travelling PCR tests :lolol:

Ee zivote…

Ako je neke vajde od ovoga, bar da vise ne slusamo kako nam ovaj popravlja imidz u svetu

 

Tu je Vucic da nam popravi imidz, ne bih se ja sekirao. Ako ni Vucic ne pomogne uvek su tu Canak i Ceda. Kakav narod i kakva drzava, takav i imidz.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Tu je Vucic da nam popravi imidz, ne bih se ja sekirao. Ako ni Vucic ne pomogne uvek su tu Canak i Ceda. Kakav narod i kakva drzava, takav i imidz.


Imidz i jeste ono sto se najvise forsira u medijima, tako da nije da nisi u pravu ako tako gledamo.. 
Ko nam kriv sto nam Vucic i njegovi navijaci i Zadruge iskacu iz frizidera, dok neka nepismena fuksa dobija zadatak da izvredja nekog kao sto je Goran Markovic

 

Meni samo nije jasno ako je taj Novak Djokovic vec stigao do vrha u tome cime se bavi, i zaradio sve te milione, sta ce mu svo ovo blamiranje? Zasto dozvoljava da njegov otac okupira i bespravno siri teniske terene po Beogradu ako vec moze komotno da plati i koristi kao gospodin covek? Zasto se tali sa jebenim Vesicem za neke groteskne gradjevinske poduhvate ako moze bez problema da plati vrhunskog arhitektu i gradi bilo sta gde god hoce, i od toga sigurno i bolje zaradi?
Ulazim vec u Brnaba mode :lolol: kOko dO rOzumem ono sto ne razumem…

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Leia said:


Imidz i jeste ono sto se najvise forsira u medijima, tako da nije da nisi u pravu ako tako gledamo.. 
Ko nam kriv sto nam Vucic i njegovi navijaci i Zadruge iskacu iz frizidera, dok neka nepismena fuksa dobija zadatak da izvredja nekog kao sto je Goran Markovic

 

Meni samo nije jasno ako je taj Novak Djokovic vec stigao do vrha u tome cime se bavi, i zaradio sve te milione, sta ce mu svo ovo blamiranje? Zasto dozvoljava da njegov otac okupira i bespravno siri teniske terene po Beogradu ako vec moze komotno da plati i koristi kao gospodin covek? Zasto se tali sa jebenim Vesicem za neke groteskne gradjevinske poduhvate ako moze bez problema da plati vrhunskog arhitektu i gradi bilo sta gde god hoce, i od toga sigurno i bolje zaradi?
Ulazim vec u Brnaba mode :lolol: kOko dO rOzumem ono sto ne razumem…

 

Ma, ne radi on nista od toga, pitanje je koliko uopste zna bilo sta o tome. Ljudi ga ovde gledaju kao da je kombinacija vrhunskog sportiste, jos veceg intelektualca i najveceg zastitnika javnog morala a u stvari je lik koji ima svoje obaveze u zivotu, prilicno velike obaveze, i tesko da ga zanima mnogo sta van toga. Uveren sam da sve sto njega zanima oko tih terena je mogucnost da Beograd dobije tradicionalni turnir ATP kategorije jer je u poziciji da to obezbedi svojim ugledom u teniskom svetu. Naravno, uvek moze da se postavi pitanje zasto nije vise ukljucen u sve to i zasto dozvoljava da mu jebeni Srdjan Djokovic u Srbiji rusi i dovodi u pitanje sve sto je napravio u zivotu ali to je vec pitanje njihovih porodicnih odnosa. Novak je vec jednom prekinuo odnose sa svojim pokondirenim idiotom od oca, pomirili su se tek kad je Srdjan zaglavio u bolnici. Ti teniski ocevi koji su se probahatili kad su im se deca dokopala para nisu prevelika retkost u tenisu.

Link to comment

Ne bi' da vam rusim sneska ali izadjite malo iz ovog vaseg babla ili kako ga vec zovete i videcete da masa ljudi ide posle 20h po kaficima i kojekuda sa tudjim digitalnim sertifikatima, niko ne kontrolise, opsti haos. On covek nije hteo da se vakcinise niti da uzme laznu potvrdu o vakcini (sto bi bilo manje lose po njegovo igranje ali necemo sad o razlozima zasto nije) nego je otprilike izabrao taj fazon laznog prelezanog virusa, samo i iskljucivo iz sportskih razloga, da bi se umuvao na turnir. Jeste malo na kvarnjaka ali ono, nije planirao da zarazi ceo kontinent ili atentat na nekoga ili nesto slicno... Ovo za koriscenje tudjih sertifikata sam video licno vise puta, ja imam nakon prelezanog virusa ali neki drugovi su koristili a cuo sam i u pricama ljudi. Razlika je samo sto je Djokovic selebriti i sto australijski ministar necega nije srpski vlasnik kafica/restorana ali sustina je ista, iz sportskih razloga je pokusao i jbg, nije proslo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
  • -1 4
Link to comment

Ne znam, mozda sam ja malo specifican, ali kad bih saznao da neko od mojih ortaka koristi laznu potvrdu o vakcinaciji tesko da bih nastavio da se druzim sa takvom osobom. Jednom me je jedan poznanik pitao da li moze da iskoristi moj qr kod da udje u neki kafic i reko sam mu da me nikad vise ne pita tako nesto. Neke crvene linije tokom pandemije za koje mi je neshvatljivo da ljudi ne prepoznaju. Jebem li ga

  • +1 3
Link to comment

Izgleda da se bas nikako ne moze ljudski razgovarati o ovom nasem kontroverznom momku…

Ja ne mislim da ga samo mrze jer je vr’ a iz Srbije, ipak se moras malo zapitati i zasto nemamo topik Ana Ivanovic - cetnikusa s reketom,
Ili, ne znam, Dejan Savic cetnik iz bazena, ili onaj kako se vec zove trenutno bitni kosarkas

 

Na stranu sav taj cirkus koji i jeste za Deponiju, tu su i ozbiljne stvari kao sto je ovo muljanje oko PCR testa, i sadrzaj onog BIRN-ovog istrazivanja, al sta vredi biti neutralan (iliti zapanjeni posmatrac, kako je to @Moonwalker sjajno definisala) kad se “diskusija” odmah okrene na hejt vs. hard core fandom.

Bas se nesto mislim, i ne pada mi na pamet ama bas niko i nista sto bih branila bas po svaku cenu, cak i kad ocigledno nije u pravu.
Nikad od mene navijac :fantom:

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:

Izgleda da se bas nikako ne moze ljudski razgovarati o ovom nasem kontroverznom momku…

Ja ne mislim da ga samo mrze jer je vr’ a iz Srbije, ipak se moras malo zapitati i zasto nemamo topik Ana Ivanovic - cetnikusa s reketom,
Ili, ne znam, Dejan Savic cetnik iz bazena, ili onaj kako se vec zove trenutno bitni kosarkas

 

 

eto ti odgovora :D

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...