Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Ja isto znam za tu tradiciju da uglavnom najstariji preuzima slavu kad se skući, tj. kad se osamostali i osnuje svoje domaćinstvo.

Ostaje pitanje šta onda bi sa Maretom i Đolom?

Link to comment
7 hours ago, goofs said:

Ja isto znam za tu tradiciju da uglavnom najstariji preuzima slavu kad se skući, tj. kad se osamostali i osnuje svoje domaćinstvo.

Ostaje pitanje šta onda bi sa Maretom i Đolom Teslom i Pjerom?

 

  • +1 1
Link to comment

Verujem da su kod Srkija Nenovaci ulazili na ulaz za poslugu, pa im je svanulo kad je slava prešla na Novaka.

 

Sad bar mogu da dođu kao gosti.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 5 months later...

Cisto da se ne iznenadite, brdo Srba iz Bosne, Bosanci, moja keva prva, Srbe iz Srbije, Srbijance, smatra previse Ciganima, tj uvek im izleti to rasisticko da su se vise mesali nego Srbi iz Bosne. Ovo sto je Dodik rekao to je taj 1 kroz 1 narativ. Taj Dodik je najvece smece koje je hodalo Bosnom unazad n godina, slobodan sam da kazem da je vece smece i od Karadzica.

  • +1 5
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
39 minutes ago, djeneralche said:

Cisto da se ne iznenadite, brdo Srba iz Bosne, Bosanci, moja keva prva, Srbe iz Srbije, Srbijance, smatra previse Ciganima, tj uvek im izleti to rasisticko da su se vise mesali nego Srbi iz Bosne. Ovo sto je Dodik rekao to je taj 1 kroz 1 narativ. Taj Dodik je najvece smece koje je hodalo Bosnom unazad n godina, slobodan sam da kazem da je vece smece i od Karadzica.

 

Konkretan izraz je u ovom slucaju verovatno vise vezan za izvodjenje odredjenih radnji na nacin na koji nisi navikao. Npr. mozda su trazili racune i fakture za neke poslove, mozda su pokusali da sve radove pisu na firmu da bi dobili oslobadjanje poreza. :)

 

Ostali primeri: 

- Djokovic kupio dansku kompaniju KvantBioRes da bi hendlovao i spinovao nevakcinaciju

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

- Djokovic bio pozitivan na koronu pa se slikao sa decom

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

- Djokovic falsifikovao pcr test da bi igrao turnir

- ma pusti, ciganska posla (ciganija)

 

Moze da bude i estetska kategorija:

 

- da kupimo ove zavese?

- ma bezi, vidi dezen, teska ciganija 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Sanjala sam sinoc Novaka. Pojavio se na flesh na nekoj otmenoj zabavi. Nemam nicim vise da doprinesem topiku :(

1 hour ago, djeneralche said:

Cisto da se ne iznenadite, brdo Srba iz Bosne, Bosanci, moja keva prva, Srbe iz Srbije, Srbijance, smatra previse Ciganima, tj uvek im izleti to rasisticko da su se vise mesali nego Srbi iz Bosne. Ovo sto je Dodik rekao to je taj 1 kroz 1 narativ. Taj Dodik je najvece smece koje je hodalo Bosnom unazad n godina, slobodan sam da kazem da je vece smece i od Karadzica.

 

Zanimalo me nesto, kakve su predrasude u Bosni Bosanci vs Hercegovci? Tipa Mujo (on je valjda Bosanac) je glup, ali kakav je Srbin Bosanac vs Srbin Hercegovac?

Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

Zanimalo me nesto, kakve su predrasude u Bosni Bosanci vs Hercegovci? Tipa Mujo (on je valjda Bosanac) je glup, ali kakav je Srbin Bosanac vs Srbin Hercegovac?

Vodovod i kanalizacija? Salu na stranu, nikakve, tj klasicne kao i svuda, lokalnog neobaveznog tipa.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...