Jump to content
IGNORED

Novak vs Australija


cedo

Da li Novak treba da dobije dozvolu da udje u Australiju  

89 members have voted

  1. 1. Da li Novak treba da dobije dozvolu da udje u Australiju

    • Da
      35
    • Ne
      29
    • Ne zanima me
      25
  2. 2. Tko je kriv za celu situaciju

    • Novak
      52
    • Australija
      47
    • Viktorija
      21
    • Teniska Asocijacija
      28
    • Kreg Tili
      17
    • Jbg
      22


Recommended Posts

Pošto je moje poznavanje tenisa na nivou "znam kako izgleda Borg", molila bih da mi neko kaže da li je moje "smatranje" validno 😁

 

1. Verujem da Novak ima spisak/kalendar turnira na kojima bi učestvovao. 

2. U različitim zemljama, koje mogu isto ovako da se uzvampire prema nevakcinisanom. 

3. Verujem da ima neke obaveze prema onima koji mu (izdašno?) plaćaju opravicu i tako to? 

 

Ako je to tako kako je meni u glavi poređano, on može: 

- da se vakciniše jednom više, pa da igra gde god želi, 

- da dalje ide ovako, pa... 

- da okači patike o klin. 

 

Hvala na odgovoru i, kako rekoh, ne zamerite ako su budalaštine :isuse:.

Edited by Taurean_rulez
zaboravna :)
Link to comment
34 minutes ago, Zli Gli said:

Ici ce dalje ovako pa sta bude, ukratko.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Hvala najlepše. 

Kolika je šansa da se u drugim zemljama, na narednim turnirima, slično "provede"? 

 

Link to comment
7 minutes ago, Taurean_rulez said:

Hvala najlepše. 

Kolika je šansa da se u drugim zemljama, na narednim turnirima, slično "provede"? 

 

Velika verovatnoca :(

 

Prci deo su restrikcije za one koji nisu valcinisani. Drugi deo ce biti obavezna vakcinacija.

On ce biti laka meta posle ovoga i evnusi ce da ga silje kada ga vide.

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, x500 said:

Velika verovatnoca :(

 

Prci deo su restrikcije za one koji nisu valcinisani. Drugi deo ce biti obavezna vakcinacija.

On ce biti laka meta posle ovoga i evnusi ce da ga silje kada ga vide.

Hvala. 

My bet je da će se vakcinisati, tj. da će kod njega (ili roditelja) prosta računica/novci da nadvladaju teorije "on odlučuje o svom telu" (s obe sive ćelije), kvantnu medicinu i transcedenciju tipa "suština je praznina" 🤣.

Edited by Taurean_rulez
Link to comment
26 minutes ago, Taurean_rulez said:

Hvala. 

My bet je da će se vakcinisati, tj. da će kod njega (ili roditelja) prosta računica/novci da nadvladaju teorije "on odlučuje o svom telu" (s obe sive ćelije), kvantnu medicinu i transcedenciju tipa "suština je praznina" 🤣.

Prvo da vakcina prenoci u piramidi obasjana zracima meseca kroz kristalno srce/talisman Pepe Imaza ,onda da Maja Volk odbroji skidanje zlih cini  i napoji Nola sas  specijalni napitak od samoniklih biljki sa Hilandara i Triglava.Licno Dr Nestorovic da injekciju.Za medije javno vakcinisanje slanom vodom,hehe.Ili lepo zamoli  lekara i sestru da ga ubodu praznim spricom i Batut izda potvrdu.Nece sigurno u Monaku da se vakcinise.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Prvo da vakcina prenoci u piramidi obasjana zracima meseca kroz kristalno srce/talisman Pepe Imaza ,onda da Maja Volk odbroji skidanje zlih cini  i napoji Nola sas  specijalni napitak od samoniklih biljki sa Hilandara i Triglava.Licno Dr Nestorovic da injekciju.Za medije javno vakcinisanje slanom vodom,hehe.Ili lepo zamoli  lekara i sestru da ga ubodu praznim spricom i Batut izda potvrdu.Nece sigurno u Monaku da se vakcinise.

Svakako, u Zavodu za ekocide i šta već 🤣

Hvala, isto mislimo, samo eto ja ne vladam stručnom terminologijom 😳🤣.

Link to comment

Zna li se što je popio kaznu od pola miliona, ne nalazim ništa na Guglu

 

Mnogo je za troškove sudjenja, a ne kapiram otkud sad i kazna ako je ranije nije dobio (jedino što se promenilo je da se sad pobunio protiv ministarske reči )

Edited by Zverilla
Link to comment

ovde moze jos konacne spise da zakacim, kada budu objavljeni

 

a odluka suda je da ministar ima pravo da kaze sikter bilo kome bez obzira da li je u pravu ili nije

 

Chief Justice James Allsop said the federal court's ruling was based on the legality of the minister's decision, not on whether it was the right decision to make.  Full reasoning for the ruling will be made public in the coming days, he said.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...