Jump to content
IGNORED

Outlet, vintage & second hand - dojave, lokacije, info topik


Svemir Zeka

Recommended Posts




...
 
edit- inace u Novom Sadu sam u Jevrejskoj ulici prebrojala 9 sh radnji plus jos dve preko puta futoske pijace...ne znam,meni je to tuzno na mnogo nivoa..
naravno da je tuzno, to su sve krpetine koje omogucavaju da se narod obuche za 2x60 dinara i misli da je postigao neshto (i jeste). to shto mi, koji iole imamo izbora, izmishljavamo da smo lichnosti sa stavovima i ukusima, to je zato jer nam se moze sad.gif

moje dete i tamo stane i vrati neshto, jer mozda nekom vishe treba, pa shto ne bi imao neshto lepo :hihi:



sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 6.1.2022. at 18:54, morgana said:

ja sam na forumsku preporuku, a nazalost se ne sjecam ciju, otisla u outlet s americkim brendovima, max republic u makedonskoj 12, za sebe nisam nasla nista jer ocigledno sve sto valja zacas ode, ali na muskom odjeljenju jesam, hilfiger kosulje i par odlicnih vunenih dzempera po manje od 1000 din, preporuka ko vrata.

 

prema polovnom sam imala zazor dok me drugarica nedavno nije odvukla u textile house na dan kad su dobili robu. ulovila sam savrsen i vjerovatno tj skoro sigurno nenosen vuna-moher dzemper, cos, za 1000 i nesto dinara. sad planiram da idem ponovo, jurim adidas firebird gornji dio ali iskljucivo jarko zeleni ili narandzasti (nema ih posljednjih sezona u tim bojama)

 

drugi izvor, a isti koncept je sajt  'moje krpice', namjeravam da na njemu pokusam da prodam neke svoje stvari koje su stvarno dobre ali male, velike ili stilski promasene

 

za vintage volim smizlu u zmaja od nocaja, jurim levis farmerke iz osamdesetih i kozne stvari

 

Živa bila stotinu ljeta za Max Republic! Prolazio nekoliko puta, mislio sam da ne vredi ni ulaziti, ali posle ovoga što si napisala, odlučih da ipak gvirnem. Iz nekog razloga, daju na dva ili više proizvoda popust od 80% na ceo račun. Našao tri para pantalona (doduše, uglavnom su brojevi 28-32), ceh me izašao 1200 dindži...

  • +1 2
Link to comment

imaju te sulude popuste na dva i vise artikala, a ako naidjes u dobrom momentu i ponuda bude ok

 

@notenoughreasonsforclaire, super, kad sam kupovala tamo nekoliko mladjih muskaraca je uzimalo kao i ti, po vise pari pantalona, kosulje i dzempere, doslovno  standardan kezual-poslovni ormar moze da se postigne za par hiljada i to sa prirodnim materijalima

Edited by morgana
Link to comment
On 16.1.2022. at 8:44, morgana said:

imaju te sulude popuste na dva i vise artikala, a ako naidjes u dobrom momentu i ponuda bude ok

tenksic, uletele danas na 80%, rachun od 12k volshebno na kasi spao na 2k4, nekih 6 komada raznih shto se hudinijeva kao bahatila jel smem ovo jel smem ono, a ja sve velikodushna, samo ti uzmi sve shto ti se svidja :hihi:

 

beskrajno chudna radnja. tvrdim!

 

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

makedonska 12

ako saznas kad dobijaju robu, javi :D

 

usla sam nekidan, vise nemaju odjeljenje kucne dekoracije i opreme, propustila sam, jer sam debil, savrsenu posteljinu, gusto tkanu, za smijesne pare, a kvalitet bolji od zarinih cije dezene cesto volim. ralf loren, marta stjuart, ako je nekom vazno (ja pogledam sastav i dizajn, brend mi je nebitan sam po sebi)

 

  • Hvala 1
Link to comment

Pređeš semafor kod Doma omladine ka gradu, držiš tu levu stranu, tu valjda ima "Jasmin", onda je "Laguna" malko uvučena, i onda posle nje je radnja...

  • Hvala 1
Link to comment
  • 6 months later...

Azeling all the time!

Azel kidah trenutno, danas vidim i neke beograđanke ovde bunare, a baš od stila dame. (I ja sam naravno, ali si katkad dozvolim da izađem u šorcu i potkšulji)

Dakle, patike: esprit za decu od 4,5 do 10evra, Puma za 17,5, kappa neke letnje kao paladium 500 dindži! I to regular radnja, nije outlet.

Link to comment
11 hours ago, Svemir Zeka said:

Azeling all the time!

Azel kidah trenutno, danas vidim i neke beograđanke ovde bunare, a baš od stila dame. (I ja sam naravno, ali si katkad dozvolim da izađem u šorcu i potkšulji)

Dakle, patike: esprit za decu od 4,5 do 10evra, Puma za 17,5, kappa neke letnje kao paladium 500 dindži! I to regular radnja, nije outlet.

outlet?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...