Jump to content
IGNORED

Outlet, vintage & second hand - dojave, lokacije, info topik


Svemir Zeka

Recommended Posts

@ljuttko

 

hvala za nosim se, citala sam o toj djevojci i prodavnici i zaboravila, ne bih je se nikad sjetila da je nisi pomenula. idem odmah sutra, svakako cu biti u blizini.

 

nikako da odem do italtesa, moracu i to.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ivy said:

ja nisam kupila novu stvar u radnji ima 7-8god...osim sportske/planinarske opreme a i to sam bunarila sto-sta u sh radnjama

iako nisam bila bas dugo po radnjama,nosim sta imam ionako ne diem nigde..svratim kad naletim...

u potrazi sam za 1 lanenim pantalonama,omiljene su se stanjile pa posledicno i pocepale na dupetu ..

a mogu i neke komotne,landarave sa dzepovima al da su od lana/pamuka...al koliko obilazim toliko su ih i naci :dry:

ja iman 2 komada lanenih pantalona  razvrcanih gde im nije mesto  :D koje želim iste takve i kupila sam  2 komada lana i Italteksu koji pominjem , sad je na rasprodaji, jedan je potpuno u boji nekog teksas platna. Pa ću lepo da sama izvadim kroj od starih pantalona i sašijem. Ako imaš iole dobru šnajderku eto i tebi ideje

Link to comment
13 minutes ago, morgana said:

@ljuttko

 

hvala za nosim se, citala sam o toj djevojci i prodavnici i zaboravila, ne bih je se nikad sjetila da je nisi pomenula. idem odmah sutra, svakako cu biti u blizini.

 

nikako da odem do italtesa, moracu i to.

smatraj da je onaj u Zemunu bolji, bolje je organizovan i snabdeveniji nego onaj u Merkatoru i sada su snizili cene koječemu . Buba pomenu mebl , ja sam bila u potrazi baš za restlovima letos za neke jastuke za baštenske stolice , nisam htela da platim ništa više od minimuma i našla. Usput i zavesu  ko da je čekala na mene i po veličini i po šari  :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

zavesu ikejinu nenoshenu nashla za 400 dinara u tekstil hauzu letos emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

mislim da je to otprilike najjeftinije što si mogla da prođeš zato što u vreme kada se cene skroz spuste, taj deo sa stvarima za kuću se pregradi i ne može da se pazari za džabe.

a u vezi sa cenama, ima nešto što sam nazvala tekstilhaus paradoks. kada čoveku treba nešto što i u novoj kolekciji ima malu cenu, marama, šal, majica i košta 300 do 500 dinara, kada počnu prvi popusti, to može da se kupi za 10, 30 ili 50 posto sniženo, dakle do 150, 250 dinara. a posle popusta u procentima dolaze popusti u iznosima, sve za 450, sve za 350... tada ove stvari opet koštaju skoro kao i na početku. to me onespokojava :lol:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Mogao si ovo dan ranije da staviš, dok sam još boravila tamo :unsure:

ajd da nastavim sa onim svojim slikama s početka

 

detalj iz Azela, ne vidi se bog zna šta, ali je to u principu to, šta nađeš koji broj, nema tu sad ne znam koji izbor veličina. Cene za ove džempere prosečno oko 1000 dindži (može to još jeftinije)

 

3.jpg.5c93e7928f7700551f4f7b32d2499415.jpg

 

Međutim, pojavio se novi Bingo u Bijeljini, bolje sređen. Može i svašta nešto da se nađe. Na slici dole, sve košta 19,90 KM (10 evra). Ima i no name marki, i raznih nekih npr. Esprit, C&A, St Oliver

 

4.jpg.2fe60069b5badde71d9aae6d549d87eb.jpg

 

Nešto se nisam nakupovala ovaj put. Rešila sam da budem racionalna. :lolol:

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

mene korona sprijecila u namjeri da idem u sarajevo, ali kad odem ima da koristim topik kao itinerer :D

tj uz pretpostavku da imaju azel i bingo

 

šta da ti kažem, sem

 

azel.jpg.c27abb54eb028024b3125813422f3b74.jpg

 

:lolol:

 

(Bingoa isto ovoliko)

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

bila sam u Azel-u na Spensu..sta znam,onako mozda bi se najvise tu isplatilo kupovati pantalone jer su 1100-1300 samo su velicine problem ali i u ostalim sh radnjama je isti problem pa ako ubodes,ubo si...bilo je i jakni i sakoa..imaju i obucu,tasne...sta znam ima zanimljivih stvari...bila sam u iskusenju da probam jedne pantalone ali me mrzelo.. nista nisam kupila

 

 

edit- inace u Novom Sadu sam u Jevrejskoj ulici prebrojala 9 sh radnji plus jos dve preko puta futoske pijace...ne znam,meni je to tuzno na mnogo nivoa..

Edited by ivy
Link to comment

Otisao neki dan u Big autlet u Indjiji, nasao u Tom Tailoru pantalone i farmerke 34-36, kao i uvek kad odem tamo. Valjda samo tu mogu da naletim na svoj broj, u svim ostalim gradovima i radnjama je ili ukleto ili jednostavno ovi visoki mrsavi kao ja brzo pokupuju, sta li...

Indjijanski autlet mama, najjaci na svetu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...