Jump to content
IGNORED

Outlet, vintage & second hand - dojave, lokacije, info topik


Svemir Zeka

Recommended Posts

Pošto je više puta spomenuto, dajte da se okupimo na jednom mestu :D

Svaka informacija je dobrodošla

 

Ja počinjem s Azel France-om, zasad samo Izbosne, ali Bosna nije daleko, pravi štovalac jeftine odeće će doći :hihi:

(staviću i slike)

 

 

 

 

 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

ja sam na forumsku preporuku, a nazalost se ne sjecam ciju, otisla u outlet s americkim brendovima, max republic u makedonskoj 12, za sebe nisam nasla nista jer ocigledno sve sto valja zacas ode, ali na muskom odjeljenju jesam, hilfiger kosulje i par odlicnih vunenih dzempera po manje od 1000 din, preporuka ko vrata.

 

prema polovnom sam imala zazor dok me drugarica nedavno nije odvukla u textile house na dan kad su dobili robu. ulovila sam savrsen i vjerovatno tj skoro sigurno nenosen vuna-moher dzemper, cos, za 1000 i nesto dinara. sad planiram da idem ponovo, jurim adidas firebird gornji dio ali iskljucivo jarko zeleni ili narandzasti (nema ih posljednjih sezona u tim bojama)

 

drugi izvor, a isti koncept je sajt  'moje krpice', namjeravam da na njemu pokusam da prodam neke svoje stvari koje su stvarno dobre ali male, velike ili stilski promasene

 

za vintage volim smizlu u zmaja od nocaja, jurim levis farmerke iz osamdesetih i kozne stvari

Edited by morgana
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
19 minutes ago, Svemir Zeka said:

Azel France

 

Super su oni, uspeo sam pre par godina da nadjem normalne farmerke tamo, a i zena stalno kupuje klincu i sebi nesto, roba je nova i uglavnom made in EU.

  • +1 3
Link to comment

Čula sam i ja preporuke za Max republic, ali me nešto put nije naneo tamo, što ne znači da neće. 

 

Za textile house, isto mi bilo ranije, dok nisam otkrila da je, na primer, dečija garderoba jedva nošena, ako uopšte, a tu nadjem skafander za zimu za 500-600 dindži. Jedna zima, i doviđenja, toliko je i to dete nosilo :thumbsup:

 

 

  • +1 3
Link to comment

tekstil hauz je u pochetku uvek debelo preskup, ali u zoni izmedju 30 i 50% ume da bude svashta fino. naravno, kad je ideja da se ima shto niko nema, svashta se i plati [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 4
Link to comment
e, ma da, ali ne saceka sve bas do snizenja, cini mi se. a 1000 i nesto za bas dobar komad je skroz ok.
definitivno naravno biggrin.png

mislim, i na 30% stvari budu hiljadarka...

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 2
Link to comment

recimo da se i ovo uklapa u koncept topika:

vir tex, metraza na kilo, bulevar revolucije! 200 i nesto i pozeska 108a. 

cijene su dobre, ponuda je aj da kazemo ok ka dobroj mada nista specijalno gledajuci nacelno, ali sto zna da se desi da imaju neki hit, strava. recimo, prosle godine sam uzela alpaku za kaput po cijeni od cca 15 eura za metar, dok je drugdje isla do 65 eura (a na sniyenju ne ispod 30). ljetos sam kupila prirodnu svilu sa nasivenim aplikacijama od plisa za smijesne pare. da ne pominjem stofove za suknje i viskoze, i tu je cijena bila ok ali nije senzacionalna.

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Ja sam tim Azel

A bogumi i Bingo, šta sve tamo može da se nađe za smešne novce

 

Bi Aj En Dži Ou, omiljena radnja klinjina :D

Za mene prvi i poslednji u snabdevanju u RS. Ništa tamo neki Tropico i ti neki koji nešto bezuspešno pokušavaju. Skupi, a preslikali Maksi, s lošijom ponudom. Ovi federativni marketi imaju svašta nešto čega ovde nema.

 

Javljam se s fotkama za koji dan, kad sakupim kolekciju. Nego, novi gradonačelnik Bn zabranio da se radi nedeljom.....moraće sad autobusi do Brčkog :(

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
On 6.1.2022. at 20:36, morgana said:

recimo da se i ovo uklapa u koncept topika:

vir tex, metraza na kilo, bulevar revolucije! 200 i nesto i pozeska 108a. 

cijene su dobre, ponuda je aj da kazemo ok ka dobroj mada nista specijalno gledajuci nacelno, ali sto zna da se desi da imaju neki hit, strava. recimo, prosle godine sam uzela alpaku za kaput po cijeni od cca 15 eura za metar, dok je drugdje isla do 65 eura (a na sniyenju ne ispod 30). ljetos sam kupila prirodnu svilu sa nasivenim aplikacijama od plisa za smijesne pare. da ne pominjem stofove za suknje i viskoze, i tu je cijena bila ok ali nije senzacionalna.

 Super tema  :) ovaj Virtex je što se mene tiče vrlooo dobar  :) cene su im ok a imaju i odličnu fb gde stave i fotke i cene i sniženja... ja sam  večiti kupac bila u Italteksu  u Zemunu jer sam dnevno tuda prolazila i oni su sad prilično poskupeli a za ponešto imaju manji izbor ( htela da šijem karirane suknje mojim devojkama i kod njih 2 štofa ko da su alpaka  :D u virtexu birala boje  a cena  600 din metar. U italtexu na odeljenju gde su posteljine pa u nekoj korpi često imaju restlove iz neke italijanske fensi proizvodnje posteljina , e tu sam  se nakupovala ko besna  nevidjeno dobrog materijala  i nasašivala jastučnica , čaršafa , jorganskih pa sve u nekom retro stilu belo sa plavim prugama, smedjim prugama , baš sam orgijala  :D... pre nekoliko meseci naletim na kolekciju  predobrih dezena al djavli digli cenu  ( mada za kvalitet takve posteljine i ta je cena ok ) . kako sada ne idem svaki dan kada sam otišla pre 10 dana ostala 2 parčeta, velika je širina , ispalo 600 din po metru i eto fensi posteljine , baš ću kad završim da podelim moje umeće u fotkama  :D

 

apropo radnji , pratim na instagramu profil Nosim se, imaju radjicu  Čumiću.  imaju lepe komade al imaju i povisoke cene. Juče moja najstarija bratanica koja obožava te second hand ( baš  opelješila babin šifonjer pokupila košulje stare i po 40 godina :D kaže kako su u Amsterdamu postale baš skupe sve retro prodavnice sa garderobom jer je oblačiti se tamo vrlo In

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

dada, meni je italtex u starom merkatoru usput za sve, zemunski mi vishe nije toliko, mada mi je bolji zemunski. uzela neke rasparne meblove za jastuke i neki krpez nameshtaja za besmislene novce. ovo ostalo ne smem da gledam, imam kubik nesashiven, vajda ce to hudinijeva da rashoduje u nekom kracem roku unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment

ja nisam kupila novu stvar u radnji ima 7-8god...osim sportske/planinarske opreme a i to sam bunarila sto-sta u sh radnjama

iako nisam bila bas dugo po radnjama,nosim sta imam ionako ne diem nigde..svratim kad naletim...

u potrazi sam za 1 lanenim pantalonama,omiljene su se stanjile pa posledicno i pocepale na dupetu ..

a mogu i neke komotne,landarave sa dzepovima al da su od lana/pamuka...al koliko obilazim toliko su ih i naci :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...