Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Predvideo sam (im) da će Caruso ovako da prođe, inače su se ovde poveli dosta loše u kritikovanju Djokovića. Ljubomorno opljuvavanje i šutiranje do juče nije prestajalo, a onda eksplodiralo jer je valjda taj neki "the italian way" pobedio nad bogatim primitivnim divljakom... očekivao sam bar od Fiorella neku podršku ali ništa. Nadam se da neće to zaboraviti i doći na Sanremo, mada bez vakcine ni ne može...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, renne said:

vi ladno pratite ovo sranje :isuse:

 

ima li ista lepse od gledanja dva nemca (od kojih je jedan rus sa kajlama, i rozikastim patikama i gacama) koji udaraja iz sve snage i stenju a la seles alias azarenka alias sharapova?

Link to comment
21 minutes ago, mlatko said:

Predvideo sam (im) da će Caruso ovako da prođe, inače su se ovde poveli dosta loše u kritikovanju Djokovića. Ljubomorno opljuvavanje i šutiranje do juče nije prestajalo, a onda eksplodiralo jer je valjda taj neki "the italian way" pobedio nad bogatim primitivnim divljakom... očekivao sam bar od Fiorella neku podršku ali ništa. Nadam se da neće to zaboraviti i doći na Sanremo, mada bez vakcine ni ne može...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

nisam to očekivala od braće žabara

nekako, oni su ipak nama bliskiji po temperametnu, ali jbg

a i brzo su zaboravili da im je novak pomogao onomad, pa makar to bilo i simbolično

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, dùda said:

drago mi baš za kecmanovića

 

navijam da zverka i medo ostanu zdravi

 

dakle, upucaću se ako se kockice nameste španskom smrdi :cry:

 

nema sanse da uzme nadal. pusti snovi. opeglace ga  zverilla u 4

Link to comment

Video sam veoma interesantan intervju sa Felicijanom Lopezom. Okrpio je obe strane po zasluzi i izneo par interesantnih detalja. Prvi je da je Novak jedini nevakcinisan teniser u Top 100 (preskočio Sandgrena očigledno, ali ajde...) i da će zbog toga, hteo - ne hteo, biti usamljen u svakoj borbi koju eventualno bude odlučio da vodi. Ono, tvoj stav je tvoje pravo ali podršku ovde ne očekuj. Na to se nadovezuje drugi interesantan detalj gde kaže da se 30-ak tenisera iz Top 100 vakcinisalo pred kraj prošle sezone i da su to ciljano uradili zbog AO jer im je bilo jasno šta nailazi.

 

Ja ovo tumačim kao da se mnogim igračima vakcina uopšte ne mili ali im se mile njihove karijere i kešovina. I kad vide ovog našeg bandoglavca u fazonu su: "Pa brt mi smo legli na rudu, šta se ti sad praviš šmeker i dokazuješ da si veća faca od nas".

  • +1 3
Link to comment

Uzgred, da li je neko gledao Zverkovu presicu? Kažu da je jedno pet minuta posvetio Novaku.

 

Osaka je na svojoj presici ispreskakala nekog lika koji joj je tražio da zauzme stavtm.

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Uzgred, da li je neko gledao Zverkovu presicu? Kažu da je jedno pet minuta posvetio Novaku.

 

Osaka je na svojoj presici ispreskakala nekog lika koji joj je tražio da zauzme stavtm.

 

 

 

Link to comment
 
nema sanse da uzme nadal. pusti snovi. opeglace ga  zverilla u 4
Ne verujem.Nadal zna da nema još mnogo prilika da uzme GS i zapeće do kraja.Takođe, ne teroretišem zaverama, mogu da se kladim da bi ATP voleo da on uzme.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...