Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Just now, dùda said:

ja navijam uglavnom da ono špansko govno ispadne što pre 

 

ne znam šta drug @Tsai ima protiv mede, jbg, ne može ni Novak večno biti prvi, vreme je i za ove mlađe da zasijaju 

 

tako da, može meda, može vuna, može brat ludak kirgios :lolol:

Karenjo Busta je i meni gadan.

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Medvedev meni baš simpatičan lik, za njega ću da navijam kad se ovaj pacijent povuče.

 

Kad se Nole povuče ja idem ponovo u tenisku gledalačku hibernaciju kao što sam otišao na zalasku karijere Agasija.

 

A tenis sam počeo da gledam kao dete od meča Živojinović - Mekinro još 1985. Sećam se TV Beograd, 2. program, mislim da je Mihajlovski komentarisao. Pa sam zavoleo tenis Srefana Edberga, Agasija, Samprasa i Bekera... Kad su počeli da rešetaju matorog Agasija batalio gledanje pa ponovo počeo kada se Novak pojavio.

Posle Novaka osećam da ću ponovo da batalim.

  • +1 1
Link to comment

Zaslužili su australci da im Rus osvoji, i to ne Medvedev nego onaj Karatsev. Ja više neću pratiti tenis kad Nole ode, isto kao što ne pratim ženski nakon odlaska Ivanović, Janković i ruskinja. Od ovih šta dolaze nitko nema harizmu niti igra tenis ugodan oku kao što su igrali Federer ili Henin. Ne volim gledati dugonje od 2 metra, nije mi to to, fali magija, tehnika.

Link to comment

Mi ko deca kupili rekete, improvizovali na betonu, kanap mreza, heroji Lendl, Edberg, Beker, Vilander, Boba naravno. Dejvis kup reprezentativci, Ivanisevic, Prpic, Oresar. Lendl i servis volej igra. Vimbldon i Rolan Garos. Drugar trenirao u Radnickom, prvi trening ceo lupkanje loptice u liniju za servis. Igrao sam na pravom terenu svega par puta, sljaka. Zajeban i tezak sport. 

 

No Nole, no tenis. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...