Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

59 minutes ago, Arkadija said:

Meni je žao te devojčice. U Engleskoj su je prošetali po svim mogućim medijima, naslovnim stranicama kao egzotični primerak sa druge planete. Ako je i htela da se posveti tenisu, verovatno da nije imala trenutak mira od septembra do sada.

 

Meni iskreno baš i nije, čim je postigla neki uspeh odmah je šutnula trenera, čak je i veoma cinično to prokomentarisala, tipa da ga je "prerasla", da ne idemo sad dalje...

Edited by Jeremija
  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

Bolje ovako inače će se Nadal prošetati do titule

 

Danil je vec nekoliko meseci najbolji igrac na turu, sa ili bez Djokovica na njemu. Bolje reci igrac u najboljoj formi, Novakov peak je jos uvek visi. Naucio je da izbaci svoje tantrume iz sebe umesto da pusti da mu oni upropaste igru i tako dobio dimenziju kontrole i kontinuiteta koji su mu nedostajali u ranijem periodu. Iznenadilo bi me da ne osvoji AO ove godine.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

pa jebote...

 

 

Da, čitao sam danas, a ako se sećate bio je jedan od igrača koji su prvih dana digli glas u slučaju Novaka, pri čemu je i on bio na liniji propisi su propisi.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ok, sad je jasno da Kecmanovic osvaja i da je cela ova farsa bila zapravo unapred dogovorena izmedju njega i Novaka da bi ovaj konacno postao igrac, nema drugog logicnog objasnjenja za ova gazenja do sad. Sonego je sasvim dobar igrac, nije zajebancija.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Baš mi je drago za Kecmanovića, stekao je iskustvo, pobedio solidne protivnike, i, možda najvažnije od svega, zaradio fine pare koje,će, ako ih uloži pametno, da mu pomognu u nastavku karijere...

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Milošica said:

Prava Škorpija.

 

Da znaš da jesam. Ne verujem u horoskope, ali, da verujem, bio bih hodajuči stereotip...  1584414675.5338-smiley-1.webp.08400ad91aca798253083d1f9bb0702b.webp

Edited by Jeremija
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Kecmanović sledeće igra protiv Monfisa, gde isto nije potpuno bez šansi. Monfis je igrač inspiracije i momenta, ako mu neki udarac ode onako kako nije zamislio, samo prestane da se trudi. 

U svakom slučaju Miomirov uspeh karijere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...