Jump to content
IGNORED

Kolaps elektroenergetskog sistema?


James Marshall

Recommended Posts

Just now, Filozof manijak said:

Onaj Koštuničin Drakulić?

O jbt 

 

Pa on je od Koštunice vrlo brzo odustao. I večeras je pričao o tome kako se razočarao i kako se ljudi promene čim dođu na vlast.

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

O jbt 

 

Pa on je od Koštunice vrlo brzo odustao. I večeras je pričao o tome kako se razočarao i kako se ljudi promene čim dođu na vlast.

Odustao jer mu nije uspeo da progura da kupi šta je sve zamislio... Kupio Fabriku kablova Zaječar, ali mu Jagodinu i Novi Sad nisu dali...

 

Sad kad pogledam malo, možda je to što mu nisu dalei bila greška, ali opet Zaječar je ja mislim propao, a propali su Jagodina i NS...

Link to comment

Ja njega znam preko nekih privatnih linija kao veoma uspešnog čoveka. On je pare napravio napolju. Jesu bile veze koje je ostvari u genexu, ali koji je to greh ? Ne znam. 

 

Jbg, nama niko ne valja. Zato nam je pečenjar prasića na čelu energetike.  

 

Ali bitno je da svi skoče kad se spomene Drakulić :isuse:

 

  • +1 2
Link to comment
Mislim da je i Sevojno kupio, i oko Bora se motao.
Kupio i usrao se ljudima u život. Isti posao koji je se u Aluminijumu, koji su kupili Slovenci, plaćao 60+k u Drakulićevom Bakru je se radio za minimalac.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Pa ne znam da to može toliko da potera...  Preko dana, ljudi pale grejalice po firmama, radi neka industrija... Pogledaj da ti je u 4 ujtru skoro iste potrošnja kao u 1 ili ponoć, jbg, ko još pali u 3-4 mašinu? AKo i pali nema puno toga...

Svako ko ima TA peć ako je iole normalan pali je samo kad je jeftinija struja, noću.

Link to comment

Ajde molim vas pričajte mi o uspešnom Drakuliću, nije da sam živeo na 200 metara od fabrike pa sam zaslepljen mržnjom prema jednoj takvoj gromadi.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

Link to comment
31 minutes ago, radisa said:

Thanx

 

Ajde da te pitam gledam one grafikone, ispada da ja nama potrošnja i noću i danju približno ista(10-20% razlike), kako je to moguće? Zar ne bi trebalo da noću značajno pada? Ili ja nešto pogrešno tripujem?

 

 

 

Lampe za njihovu vutru rade 24/7

  • Haha 2
Link to comment
 
A gde ima da se kupi to ?  Jel ima tamo odakle smo dovukli respiratore ?
 
Ali expres ?  Jel moze brat Si nesto da nam sredi..neki popust..platimo 8 nuklearki a dobijemo 10 ?
meni sve ovo počinje da liči na kontraofanzivnu diverziju povodom protesta RioTinto, hteli ste čist vazduh/vodu/zemlju? onda ajde, sunce vam kalaisano, da gradimo nuklearnu elektranu? Rio Tinto će da promeni ime i dotad ostvari plan

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Ako me sećanje ne vara, njega su iscipelarili Hamović i Lazarević kad je za vakta Koštunijevog počeo da se meša u energetski sektor.
Ma da između njega i H&L Koštunjavi izabrao ovu dvojicu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
50 minutes ago, SNARC said:

 

A gde ima da se kupi to ?  Jel ima tamo odakle smo dovukli respiratore ?

 

Ali expres ?  Jel moze brat Si nesto da nam sredi..neki popust..platimo 8 nuklearki a dobijemo 10 ?

Pa nema jos nigdje. Ima dosta projekata, ima i nekoliko malih reaktora koji rade u rusiji (krajnji sjever) a ostalo su sve projekti (rusi i ameri najvise odmakli).

Francuska vlada je najavila ulaganja u razvoj tih reaktora (oko 100MW).

 

Meni se iskreno cino da je ono procitao na wikipediji o tim reaktorima (kao sto sam ja upravo uradio) i to pred gospodarom izvalio da bi se pokazao.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

meni sve ovo počinje da liči na kontraofanzivnu diverziju povodom protesta RioTinto, hteli ste čist vazduh/vodu/zemlju? onda ajde, sunce vam kalaisano, da gradimo nuklearnu elektranu? Rio Tinto će da promeni ime i dotad ostvari plan
 

 

Meni pre liči na seci uši krpi d**e taktiku, ako malo snega i temperatura od 0 stepeni preko noći dovede do kolapsa, onda smo u teškoj banani kako god okreneš.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...