Jump to content
IGNORED

Референдум 16. јануар 2022

msv

Како ћете гласати на референдуму  

110 members have voted

1. 1. Како ћете гласати на референдуму?

• За
      3
    • Против
      72
    • Неважећи/ бели листић
      4
    • Нећу изаћи
      31

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 01/16/22 at 19:00

Recommended Posts

34 minutes ago, Далибор said:

Pa i tada se prvo glasalo da bi se uopšte steklo pravo da im se hebe mater na ulici.

33 minutes ago, de Sisti said:

Pa valjda se i tad promena desila bas na biralistima, a 5. oktobra se branila pobeda na izborima. Mislim jesam ja tad bio 5. razred, valjda je bilo tako :D

Ma sve stoji..mada ja bih vec popodne tog dana da se izadje na ulicu i tu saceka koje ce sranje njegova prevashodnost da nam saopsti.

10 minutes ago, theanswer said:

NS na 85% prebrojanih da 41,5k ne 47,2k

Kako je moguce da gubi BG, NS, Nis... a da razika bude 15% minimum?

Tu nesto ne valja.

1 minute ago, pasha said:

Tu nesto ne valja.

Pa moguce je.Kakav kurac rik,on izadje kaze to su rezultati,rik se tu nista ne pita.

7 minutes ago, pasha said:

Tu nesto ne valja.

Zato i kažem da su bogami pokrali. Anegdotalno selo iz kog sam rodom glasa većinski za SNS, npr na izborima 2020 je bila jaka izlaznost od 60% uz bojkot. I sad je tamo 65-35 uz izlaznost od 40ak%. Neštp mi smrdi da ako je u sns bastionima taj odnos da je na nivou republike 60-40

I ZR gik ne objavljuje rezultate niti će. Sve ide u rik. Ide priča da je grad glasao protiv sela za. 

Edited by theanswer
  • +1 2
5 minutes ago, pasha said:

Tu nesto ne valja.

ne valja,treba zapamtiti ovo za april,ovako ce da izace i 4 i kaze toliko i toliko,

Evo kako će namaći preko 50%

image.thumb.png.fb96c5b75e77563b46b3f40ff5a10dfd.png

Edited by Партибрејкер
  • +1 1

Što pak govori da je potrebno "samo" organizovati dobru kontrolu na biračkim mestima za izbore u BG i ovi verovatno padaju.

Uz sve pritiske u javnim preduzećima, MUP-u, vojsci, državnim institucijama, uz kupljene glasove, propagandu sa svih nacionalnih medija i 100 evra koje dele mladima - neće pobediti ako ih sprečimo da kradu direktno na samim izborima.

• +1 6
  • Hvala 1

meni samo nije jasno zasto vucic nije upregao masineruj ovaj put, verovanto prvi put do sada. 

Upregao, dovozio je ljude sa Kosova...a kada je postalo opasno poslednjih 2 sata poceli su masovno da rade ono sto rade. Ocigledno je postojao siri dogovor pa se nije preterano uzbudjivao jer zna da i ako pokrade nece trpeti sankcije a ovde mu nije potreban neki procenat vec samo preko 50%.

• +1 1
  • Create New...