Jump to content
IGNORED

Ivermectin & Ivermectin Grupa


Mil@n

Recommended Posts

Smatram™ da bi ova tema trebala da ima svoju temu™, pogotovu posle implozije svega oko dotične grupe na viberu.

Čitajući šta se tamo piše saznao sam neke stvari kao npr da je lek zaista dozvoljen za ljudsku upotrebu u nekim zemljama tipa Slovačka i Češka. Šekler je pričao u nekom gostovanju da lekari iz Slovačke u suštini nemaju neka pozitivna iskustva na tu temu niti da bilo ko može da da neku validnu ocenu na tu temu tj da li lek radi ili ne.

Sama grupa je zanimljiva više sa neke filozofske strane, i koliko se priča o Ivermectinu, toliko se sere o vakcinama i otvoreno priča da će nas sve pobiti i tome slično.

Lekari koji tamo govore, pričaju o tim stvarima sa toliko samopouzdanja da je to neverovatno. I o delovajnu Ivermectina i o nedelovanju vakcina, tačnije štetnosti.

 

Dobar članak sa "raskrinkavanja":

 

https://raskrikavanje.rs/page.php?id=Sve-sto-treba-da-znate-o-ivermektinu--896


Screenshots Allowed.

 

Edited by Mil@n
Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

ce neko da pomisli da dajemo savete emoji38.pngol:

ono, doziramo na kilo zive vage :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

To bi već bio korak u napred u odnosu na trenutno doziranje koje se ne osvrće ni na  kile žive vage, nego se brodkastuje doza na viber grupu sa hiljadama članova.

 

Verovatno znate da je izumitelj ivermektina dobio nobela za taj izum. A i nije korektno da se naziva stočnim lekom pošto je izlečio mnoge ljude. U americi se godišnje napiše preko 100k recepata ljudima.  U Africi je rešio ozbiljan problem sa parazitima. Uglavnom se daje jedna jedina mala doza, neki mikrogrami po kg telesne težine. Bezveze je da se vrlo značajan lek tretira kao otrov koji samo stoka može da podnese zato što ga grupa budala zloupotrebljava. Da me ne razumete pogrešno, naravno da ne mislim da leči od korone.

 

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment

sve te razumemo. to je lek koji se daje kad vishe nema shta da se da. kod nas nije na listi za ljude, osim u eksperimentalne svrhe. sad shto je tako, ne bih znala, valjda je neko mislio i o tome. ako je tako.

stampedo na poljoprivredne apoteke govori svashta neshto. opet, stampedo nezgodna rech, shta da radim. prashtaj.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ma samo dodajte u naslov "Fenomen Ivermektin viber grupe" i nek ostane ovde. Ne mogu više da se snađem gde je šta...

 

Elem, jako lepo gostovanje novinarke Marije Vučić (:heart:) na N1 (ona je pisala članak na Raskrikavanju koji je okačio @Mil@n)

Od 19. minuta.

 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Mil@n said:

Slobodno na deponiju, ali meni to fenomen koji valja ispratiti, kao i šta će biti sa lekarima iz grupe i sl.


mislim da je, što se tiče vajber grupe, fenomen okončan
dobili su ponudu koja se ne može odbiti, i vajber lekari, i doktorka jovana

Link to comment
9 minutes ago, Frile said:


mislim da je, što se tiče vajber grupe, fenomen okončan
dobili su ponudu koja se ne može odbiti, i vajber lekari, i doktorka jovana

To još ne znamo sigurno...

Urađeno je najbitnije - grupu će najverovatnije napustiti najveći broj lekara osim možda nekoliko hc mesija ali je šteta već napravljena i pitanje je da li će i koliko ljudi nastaviti sa eksperimentisanjem na svoju ruku. Naročito oni koji će ovaj zakasneli obračun da protumače kao "Ima tu nešto čim su se svi sklonili, neko nešto krije, bla bla". Nadam se da je to minimalan procenat.

Link to comment

Nece brate raspasce se...jer radi se o ljudima sa suzenom svescu i cim nestanu autoriteti tu gube sigurnost u ta bulaznjenja i vracaju se na mainstream autoritete (i opet dok ne naleti novi hype).

 

 

Edited by Friend
  • +1 2
Link to comment



To bi već bio korak u napred u odnosu na trenutno doziranje koje se ne osvrće ni na  kile žive vage, nego se brodkastuje doza na viber grupu sa hiljadama članova.
 
Verovatno znate da je izumitelj ivermektina dobio nobela za taj izum. A i nije korektno da se naziva stočnim lekom pošto je izlečio mnoge ljude. U americi se godišnje napiše preko 100k recepata ljudima.  U Africi je rešio ozbiljan problem sa parazitima. Uglavnom se daje jedna jedina mala doza, neki mikrogrami po kg telesne težine. Bezveze je da se vrlo značajan lek tretira kao otrov koji samo stoka može da podnese zato što ga grupa budala zloupotrebljava. Da me ne razumete pogrešno, naravno da ne mislim da leči od korone.
 


Onaj koji se ovde diluje jeste "stočni" lek, a da ne pričamo što se doziranje radi vrlo odokativno.
Kao da daješ citostatike za... bilo šta drugo osim krajnje nužde u lečenju raka.







... Shiit has hit the fan

  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, Friend said:

Nece brate raspasce se...jer radi se o ljudima sa suzenom svescu i cim nestanu autoriteti tu gube sigurnost u ta bulaznjenja i vracaju se na mainstream autoritete (i opet dok ne naleti novi hype).

 

 

Nadam se da si u pravu, ali bojim se da će ovo samo da im pojača uverenje da se radi o zaveri i da su na pravom putu. Naćiće već druge lidere, zločinaca tog tipa nažalost ne fali, a nije ni teško organizovati komunikaciju u doba interneta.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Nadam se da si u pravu, ali bojim se da će ovo samo da im pojača uverenje da se radi o zaveri i da su na pravom putu. Naćiće već druge lidere, zločinaca tog tipa nažalost ne fali, a nije ni teško organizovati komunikaciju u doba interneta.

 

Definitivno su u fazonu da sve što se dešava, dešava se ne jer to nije po lekarskim kodeksima i slično, već zato što hoće da ih ućutkaju i što WHO neće da se čuje istina jer hoće i moraju da prodaju vakcine, msm, klasika, znate sve narative...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...