Jump to content
IGNORED

kritika savremene umetnosti


Caligula

Recommended Posts

kad su bile ove dve zene prve, obe su bile extra fit i mislim da cak nisam ni okrznula

na izlazu je bila druga situacija, jedna od njih je bila trudna sa velikim stomakom, tu je ostalo jako malo prostora (posle mislim, mozda nije trudna, stajati bos toliko dugo..,al ipak mislim da jeste 90%)

kakogod, rad je legendaran ima smisla da je bas on re-performans jer najdirektnije problematizuje ulogu publike,  tkaodje 1977.je, marina i ulaj zive u kombiju i ovim nekako tematizuju odnos umentika i institucije muzeja ('vrata muzeja')

 

2100.jpg?width=620&quality=85&auto=forma

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

a to je da zena izgleda pokushava da se vrati kuci. 

 

Ovo zvuci zaista romanticno, ali u sustini radi se o putujucem cirkusu kojem je BGD samo jedna od stanica.

Meni je skroz bezveze sto su protivnici njenog rada tolike picke i sto je njen cas lajfkoucinga prosao bez incidenta. Pa jbt u jednom Trstu su joj razbili sliku i glavu, a ovde apsolutno nista.

Link to comment

meni nije romantichno, ona je zena u godinama, napravila je industriju, a nikad nije bila prorok u svom selu. ni jednom od sela.

 

istina, tu je sachekuju neka plemena koje ne razume uopshte, ali joj daju djindjuve :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Ovo zvuci zaista romanticno, ali u sustini radi se o putujucem cirkusu kojem je BGD samo jedna od stanica.

Meni je skroz bezveze sto su protivnici njenog rada tolike picke i sto je njen cas lajfkoucinga prosao bez incidenta. Pa jbt u jednom Trstu su joj razbili sliku i glavu, a ovde apsolutno nista.

 

i ja sam ocekivala od jednog levog dela um.scene nesto

al bolje i nista nego da su na bilo koji nacin reagovali pristalice dveri i sl

Link to comment
50 minutes ago, Ras said:

Plus je i gola cica (nije ma).

  Hide contents

Je l dobra?

 

 

46 minutes ago, InvisibleLight said:

pa menjaju se, budu i dva muskarca

ja kad sam bila bila neka mala istetovirana i neka malo visa od mene

pri izlazu bile neke druge, valjda se menjaju na sat,il koliko je trajao performans u oridjinalu

logicno je kao da se okrenes ka nizoj da ti ne ide lice na lice, oci u oci, jel

nije meni smetalo sto su nage nego sto ne mozes proci, vise sam bila frustrirana sto mi neko zagradjuje ulaz, to sto su gole njihova stvar

 

33 minutes ago, nisam ja said:

e pa sad me tizujete. 

 

 

29 minutes ago, Ras said:

Prijatelj mi je rekao da su bili zena i muskarac, kada je prolazio i da hteo ne hteo moras da ih okrznes.

 

 

 

 

 

Umetnos

Link to comment
Just now, Caligula said:

 

 

 

 

Umetnos

 

:D

bolje idi i vrati se s utiscima oko publike

svake prve srede u mesecu je dzabe ulaz, ako neko nece iz principa da kupi kartu.

Link to comment
34 minutes ago, ultra plasticni said:

Pa jbt u jednom Trstu su joj razbili sliku i glavu, a ovde apsolutno nista.

 

 

Nije bila mnozina nego jednina

 

Covek sebi pravio portfolio na isti fazon kao i ona kojoj je pocepao sliku o glavu. Ne znam da li znas, ona je posle htela da razgovara sa njim, ne da ga pita "sto me bre covece udari" nego je interesovalo sta je hteo performansom. Bolestina drustva - ne samo njena ili tog performera u nastajanju, vec drustva u kompletu.

 

To nije udarac u glavu, to je performans

 

pa jebote

Edited by Caligula
Link to comment
47 minutes ago, nisam ja said:

Pravi razlog kaliboyljevljevog hejta. 

Ne mož da prođe kroz vrata™.

dobro je pa si reko, ja sam zaboravila na taj momenat potpuno, da moram da budem fit :ohmy:

 

do kad je izlozba? :lolol:

Link to comment
3 hours ago, nisam ja said:

Pravi razlog kaliboyljevljevog hejta. 

Ne mož da prođe kroz vrata™.

 

:lolol: 

 

a mozda je stidljiv? :D

 

@Caligula e al ko bi tu bio kolaterala pitanje je sad :D

Edited by roksi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...