Jump to content
IGNORED

kritika savremene umetnosti


Caligula

Recommended Posts

34 minutes ago, InvisibleLight said:

 

ne mislim da 98% ljudi srbije obozava i veruje vucicu i svakom njegovom potezu

 

 

 

Pa dobro, od tih 98% cetvrtina kaze bravo Vucicu a tri cetvrtine boli i za Marinu i za Vucica i za Djilasa i za Solaka jer svi su isti™

 

Poenta je da je ovo sa Cistacem kada se sve sabere cist poen za Vucica, Marinu, Srbljanovicku i Brnabicku, dakle 0 za Srbiju.

Edited by Caligula
Link to comment
5 minutes ago, InvisibleLight said:

Da, i hvala im za to

 

Pa zapravo sasvim logicno, kome je prihvatljivo da umetnik bude i ludak i brend, zasto ne bi sam bio nepristojan dok druge uci manirima :fantom:

 

Link to comment
42 minutes ago, Leia said:

 

To je svakako uspeh iz vuciceve vizure, nego mi vi kao normalni niste bas jasni

Vučićeve glasače zabole za Marinu i generalno umetnost i kulturu.

Ovi ostali, da li cene ili ne cene Marinu nebitno, ovo neće smatrati uspehom režima. Toliko su ipak pametni, mislim ako već nisu smradovi glasači :D.

 

Tako da ja tu nekakav njegov uspeh baš i ne vidim.

 

Da je Marina trebalo da izbegne ovu kamarilu, trebalo je.

Kad je već toliko nije bilo, mogla je još da pričeka. Ali jbg, treba love za taj život u visokim krugovima :sleep:

Link to comment
26 minutes ago, Leia said:

 

Pa zapravo sasvim logicno, kome je prihvatljivo da umetnik bude i ludak i brend, zasto ne bi sam bio nepristojan dok druge uci manirima :fantom:

 

:cry:slabo to

Predji na dudu prepametnice

Link to comment
Vučićeve glasače zabole za Marinu i generalno umetnost i kulturu.
Ovi ostali, da li cene ili ne cene Marinu nebitno, ovo neće smatrati uspehom režima. Toliko su ipak pametni, mislim ako već nisu smradovi glasači [emoji3].
 
Tako da ja tu nekakav njegov uspeh baš i ne vidim.
 
Da je Marina trebalo da izbegne ovu kamarilu, trebalo je.
Kad je već toliko nije bilo, mogla je još da pričeka. Ali jbg, treba love za taj život u visokim krugovima [emoji99]
Ovaj ceo "projekat" je posledica mozganja spin doktora iz okruženja AV i njihovog "segmentiranja" našeg društva.
Oni su razmišljali:
Dobro odradili smo široki deo populacije, najnižim prostaklukom, vezivanjem za budžetska davanja, plate itd...
Daj sad ove "pametnije" "urbanije" koje je blam da nam se skroz prišljamče, to ne možemo nikad očekivati od njih. Za njih treba...

IZGOVOR!

Da, to je to! Dajmo im dobar izgovor da nas pohvale, da mogu da kažu svojim prijateljima da su sve ovo žuti mogli, ali nisu hteli!
Da mi, eto, možda delujemo strašno i odbojno, ali kad si pametan ne možeš da osporiš da je ovo što radimo pozitivno!
Dakle eto "kreativne industrije", "digitalna Srbija", Marina u MSU...

Raširite reč, da ova vlast ima za svakog po nešto!

Prvi put u istoriji!

P. S. : E da i to "pojačaj" sa kintom to, ali samo ko se dokaže!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Vidi @Frank Pembleton 

 

Što se mene tiče, mogu da dignu iz groba i moju obožavanu, nikad prežaljenu Pinu Baush, i da je dovedu da igra za džabe ceo dan na  Knezu, ne vidim kako bi to promenilo moj odnos prema njima.

 

A onima kojima treba izgovor, pa jbg, to može da bude bilo šta.

 

Kakogod, i dalje u celoj stvari ne vidim nikakav poseban benefit za gadove.

Link to comment
45 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovaj ceo "projekat" je posledica mozganja spin doktora iz okruženja AV i njihovog "segmentiranja" našeg društva.
Oni su razmišljali:
Dobro odradili smo široki deo populacije, najnižim prostaklukom, vezivanjem za budžetska davanja, plate itd...
Daj sad ove "pametnije" "urbanije" koje je blam da nam se skroz prišljamče, to ne možemo nikad očekivati od njih. Za njih treba...

IZGOVOR!

Da, to je to! Dajmo im dobar izgovor da nas pohvale, da mogu da kažu svojim prijateljima da su sve ovo žuti mogli, ali nisu hteli!
Da mi, eto, možda delujemo strašno i odbojno, ali kad si pametan ne možeš da osporiš da je ovo što radimo pozitivno!
Dakle eto "kreativne industrije", "digitalna Srbija", Marina u MSU...

Raširite reč, da ova vlast ima za svakog po nešto!

Prvi put u istoriji!

P. S. : E da i to "pojačaj" sa kintom to, ali samo ko se dokaže!



... Shiit has hit the fan...
 

Ne kontam, pričaš o exit festivalu? 

Skymusic Bata & co? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...