Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

38 minutes ago, 1n54jd3r said:

u proseku trecina poena mu dodje sa slobodnih bacanja :fantom:

 

kad je zverina. ovako se bar nadaju da ce neko bacanje da promasi

Link to comment
Spoiler
1 hour ago, Ros said:

embiidovi poeni u zadnjih 5 utakmica:

 

image.thumb.png.9577eeada613711149d686fc2419ab11.png

 

Ladno može da se zaposli u covid19.rs na odeljenje za generisanje broja umrlih.

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Profesionalac said:
  Reveal hidden contents

 

Ladno može da se zaposli u covid19.rs na odeljenje za generisanje broja umrlih.

 

mozda te statistike objavljuje neki nba fan :D

pa mu nba scoreboard dodje kao izvor

  • Haha 1
Link to comment

Sad će likovi koji ne prate basket nego samo statističare da izbace neku trivijiu tipa He is the first NBA player since _____ ______ in 196_  to record 31 points in five consecutive games.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

Mormoni bez Gubera samo Denvera mogu da pobede. 

 

Bojan kad vidi Nagetse pretvara se u MJ-a, ostalim danima je Radmanović

  • Haha 1
Link to comment

ti momci što komentarišu na našim televizijama valjda zapadnu u taj režim rada kao da ćaskaju o utakmici u kafani pa ih sluša 3 ortaka i možda još par slučajih prolaznika koji su uleteli do šanka na rakiju-dve. ili da pišu u viber grupici/na forumu koji čita max 40-50 ljudi.

ono, buraz, možda te ne gledaju baš milioni, ali ipak si na jebenoj televiziji, nisi više samo forumaški nick ili @ na twići, deder se malo upristoji.

1 dečko koji komentariše NFL na SK bi mogao biti skroz dobar komentator, ali ubija gledaoca u pojam kad krene da komentariše kao da je čuvao ovce sa igračima i trenerima. prenos se pretvori se prenos u beskrajnu listu njegovih smatranja koji igrač nema pojma, koji je zalutao na teren, koji tim nikad neće pobediti dok je trener taj i taj. kao da utakmicu komentariše onaj iz štrumfova kome svi idu na kurac, pa stalno nešto gunđa.

 

Link to comment
21 minutes ago, omiljeni said:

1 dečko koji komentariše NFL na SK bi mogao biti skroz dobar komentator, ali ubija gledaoca u pojam kad krene da komentariše kao da je čuvao ovce sa igračima i trenerima. prenos se pretvori se prenos u beskrajnu listu njegovih smatranja koji igrač nema pojma, koji je zalutao na teren, koji tim nikad neće pobediti dok je trener taj i taj. kao da utakmicu komentariše onaj iz štrumfova kome svi idu na kurac, pa stalno nešto gunđa.

 

Ne znam jel' taj isti, ali je pre par nedelja jedna budala rekla "Šta koji kurac" na zvanje nekog timeouta... Vratio sam da čujem, još jednom da je stvarno to rekao... Ni izvinjenje posle ni ništa... Bukvalno, kao da je u kafani... Budala...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, radisa said:

Ne znam jel' taj isti, ali je pre par nedelja jedna budala rekla "Šta koji kurac" na zvanje nekog timeouta... Vratio sam da čujem, još jednom da je stvarno to rekao... Ni izvinjenje posle ni ništa... Bukvalno, kao da je u kafani... Budala...

verovatno to nije isti lik. imaju jednog koji je kompletna dijabola i tog kad čujem odmah prebacim kanal. već sam potisnuo da taj lik postoji.

ovaj na kog ja mislim je skroz ok dečko i mogao bi biti dosta dobar komentator, samo da ne zaglibi u tom delu. ne verujem da on ima takve ispade sa psovanjem.

 

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...