Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

30 minutes ago, boldrock said:

Kakav cirkus, ne znam da li je ovo gore nego protiv Klipersa, s obzirom da je igrao Kari.

Tom logikom bi trebalo gledati i ko sve ne igra za Denver.

 

Teško je očekivati bolje od ovoga.

Link to comment

Ali je zato ušao u Vilt Čemberlen/Bil Rasel mod, aj što je po 538 RAPTOR drugi najbolji napadač lige, već što je najbolji odbrambeni igrač, ispred Gobera, a obojica su ono tipa miljama daleko od prvih pratilaca :D

 

image.png.3563aead48bac70b0472e86facbfa6a6.png

 

baš štrči :D

Link to comment
9 minutes ago, zorglub said:

Šta mu je sa šutom poslednjih nekoliko utakmica, jel' ono njegovo inadžisanje, ili ga jednostavno neće, a rezonski su pokušaji?

 

 

Pre nekoliko nedelja je povredio zglob, kapiram da ga i dalje muči.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Obe ove utakmice su ga tukli ko konja, dabl i tripl timovali, nema vise lakih floatera i zajebancije šuta s jedne noge.

Sjajno bi se otvorilo jednom Mareju, pa i MPJ.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro, nije da od juče njega tako tretiraju. Problem je što je on shvatio da mora sam, pa krenuo all-in u svakom trenutku. Onda dodje par promašaja i sudijskih odluka, nervoza, a on to nikada do kraja neće rešiti, nego će da se duri i inati.

Da se razumemo govorim o problemu sa procentima, Denveru je to idalje najbolja taktika bar na kraće staze.

A na duže, plašim se da ne završi kao Bokser u Životinskoj farmi. Bar će dobiti ulogu konja.





Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Nisam gledao statse, ali nema šanse da ih ne srozava ko blesav. Subjektivni osecaj je da je juce u drugom poluvremenu imao 12-2 iz igre i 7 izgubljenih lopti. Protiv klipersa je imao desetak uzastopnih promasaja za nekih 7 min. Protiv NO je uzimao sve što je stiglo do njega...

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Nema lakih flotera zato sto  bekovi ne znaju da mu dodaju loptu iz pick and roll-a, ne mora on samo da ide na zidanje ispod  kosa , da ima sa kim da odigra smisljenu akciju. Mislim sa da sa  Bartonom  nema nikakvu hemiju ove sezone i da ga  ovaj poprilicno iritira , i  stalne povrede i razlicite petorke, sve to moze da izbaci igrace iz ritma a mozda jos ima problem sa iscasenjem zgloba  . Nemam   ja sumnju  u to da ce se on vratiti na nivo gde ce dobro da sutira, barem  trenutno  hvata  skokove kao lud, valjda je resio da prestigne Goberta :)

Edited by Micko8
Link to comment
40 minutes ago, Bogotac said:

Sve se brzo vraca u normalu,sad su skratili na pet dana proces oko korone 

Tako smo i mi onomad rešili problem aflatoxina. Začas smo sve vratili u normalu. 

  • Haha 5
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...