Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Sad bas gledam, na kraju ipak 50 originalnih igraca je i dalje tu, niko nije izbacen.

 

Dodati su Rej Alen, brat Janis, Melo, Kobe, Stef, AD, Dankan, Garnet, KD, brada, Alan Ajverson, Lempron, Kid, Kavai, Dame Lilard, Redzi Miler, Stiv Nes, Dirk, Kris Pol, Geri Pejton, Pol Pirs, Denis Rodman, D-Wade, Rasel Vestrbuk, Dominik Vilkins i jedan matorac - Bob McAdoo. Ukupno 26 igraca, jer je navodno bio tie u glasanju, a Ameri ne bi bili Ameri kada ne bi jeli govna.

 

Ovako na prvu ruku snubbovan je brat Vins, liga totalno izgubila postovanje zbog toga. Nema TMaca, Webbera, Toni Parkera, Hauarda. 

Od novoizabranih najproblematicniji su mi AD i Pol Pirs, uz njih Dame i Kavai.

AD je do pre dve godine bukvalno bio Mic Ricmond ove lige, all-star zakucan u bednom timu, nije video postenu plejof seriju osim na Segi. A Kavai, covek nije odigrao punu sezonu u karijeri. Kada igra, kada stvarno igra ponajbolji je igrac lige, ali to je tako retko.

Link to comment

Kawhi je tu najmanje sporan, dva puta finals mvp u PO brutalan i komotno su mu mogli dati mvp titulu u regularnom jedne godine, ali jelte Russ je jurio prvu TD sezonu.

Nego gde je brat Manu sunce li im... [emoji16]

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, samo_opusteno said:

Bas bezveze da nema Kartera a da budu Lilard i Vestbruk...ali ok, oni sad prave pare. 

 

Što je bezveze? Lilard je bolji igrač od obojice. Vestbruk je već višak, serem se na rekorde za koje igra ceo tim i niko ne sme da mu skine loptu na skoku or else...

Šacni malo statistike. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Moguce da na Kartera gledam sentimentalno jer su moji prvi dodiri sa NBA bila njegova kucanja u top 10 svake nedelje u NBA Actionu ali mi se cini da je veca ikona nego sto ce biti Lilard i Vestbruk kad se povuku jer oni ni po cemu nisu posebni osim kao statisticari. 

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...