Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Jokic je  odigrao preslikanu utakmicu iz  Orlanda, opet mlak ulazak u mec , 7,8 minuta  bez pokusaja da postigne kos, onda u drugoj cetvrtini  poceo   da se ispucava u sutu za tri poena, zaredao tri promsaja uzastopno, covek sam sebe suterski izbaci iz igre na nekim mecevima, uz to je izgelda   opet obnovio povredu ruke. Malone umesto da pocne poslednju  cetvrtinu sa najboljom petorkom, posto je video pred kraj trece  cetvrtine da ce ovi da se odlepe sa dvocifrenom razlikom   on nastavio da jase sa tim veselim drustvom u poslednjoj cetvrtini ,   na pocetku cetvrtine ovi  su otisli na 14 poena razlike    i to  je  bilo to :dry:

Edited by Micko8
Link to comment
Quote

 Moram da poentiram samo da bih izvršio pritisak. Ovo nije bilo moje veče. Mislim da sam promašio nekoliko lakih šansi. To se dogodilo. Nekim danima si dobar, nikad si loš. Tako je", rekao je Jokić posle meča.

 

Pa zasto ne sutiras crni covece, ,uvek kada odigra ovakve utakmice gde ne uzme sut 7,8 minuta u prvoj cetvrtini   , izjavi ovako nesto , nije postao nijedan razlog da ne izdominira protiv Vucevica kao sto je  prosle sezone .

 

 

Edited by Micko8
Link to comment

Je l' prati neko Spurse?

Da budem iskren, ove sezone ih nisam pogledao ni jednom.
Hteo sam da se ukljucim u njihov mec vs GSW nakon sto se zavrsila tekma CHI-BKN, ali sam se usput predomislio.

Sta se tamo desava?

Nije bilo tesko pretpostaviti da ce Murray voditi tim, ali nemam pojma kakav im je plan, kako igraju, u kom pravcu zele da idu a kontam da ih neko ovde prati.

Link to comment

Evo opet krece novi krug teorija u kom pravcu ce da ide Portland, da li ce u rebuilding ili ne, ako da - da li grade tim opet oko Dame-a ili ce da ga unovce sto pre i izvuku 1 maximum...sapunica se nastavlja

Link to comment
8 hours ago, Micko8 said:

 

Pa zasto ne sutiras crni covece, ,uvek kada odigra ovakve utakmice gde ne uzme sut 7,8 minuta u prvoj cetvrtini   , izjavi ovako nesto , nije postao nijedan razlog da ne izdominira protiv Vucevica kao sto je  prosle sezone .

 

 

 

Zato što im je to i bio plan (Bulsima)

 

 

 

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...