Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

da se priča da li bi Harden mogao da se uglavi u top30 ili ne, pa i da razumem, ali reći da mu nije mesto u 75 je sprdanje

još kad se krene o zumerima i šta oni najviše gledaju od kontenta ili amerikancima i individualnosti, odmah znaš koliko je sati

ok, svi mi ponekad imamo te "ja sam malo iznad toga" momente, ali ovo je baš teško preterivanje

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

još kad se krene o zumerima i šta oni najviše gledaju od kontenta ili amerikancima i individualnosti, odmah znaš koliko je sati

 

Koliko je sati? Ako hoces da mi kazes da nemam pojma o kosarci to je ok, ali ako ucitavas neki rasizam onda je to za ozbiljniji odgovor. 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

 

Koliko je sati? Ako hoces da mi kazes da nemam pojma o kosarci to je ok, ali ako ucitavas neki rasizam onda je to za ozbiljniji odgovor. 

jebate rasizam. sati je toliko da se iznosi stav koji za cilj ima da bude drugačiji, pa makar to onda bilo i skroz odvaljeno od realnosti.

to isto rade i oni đedovi kad ulete sa pričom šta bre Jokara vi klinci nemate pojma niste vi gledali Rajka Žižića (ili tako nekog random igrača od pre 50 godina), on je bio stoput bolji od Jokara i samo zbog epohe nije dobio priliku da to pokaže u NBA.

 

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

jebate rasizam. sati je toliko da se iznosi stav koji za cilj ima da bude drugačiji, pa makar to onda bilo i skroz odvaljeno od realnosti.

to isto rade i oni đedovi kad ulete sa pričom šta bre Jokara vi klinci nemate pojma niste vi gledali Rajka Žižića (ili tako nekog random igrača od pre 50 godina), on je bio stoput bolji od Jokara i samo zbog epohe nije dobio priliku da to pokaže u NBA.

 

 

Mozda samo ne volim Hardena? Ide mi na patku njegovo ponasanje vec godinama, a nije se dovoljno naosvajao stvari da bih ga svrstao u 75 najvecih svih vremena? Hot take do mojega. Jos sam se slozio sa tobom da je debilno porediti epohe. 

 

Btw, imas ovde na jednom od susednih topika o reprezentaciji ljude koji su danima pricali/poredili starije i mladje igrace, pa nikom nista. Stvar licnog ukusa, ne odvaljene realnosti.

 

 

Edited by Mos
Link to comment

Ja i dalje mislim da su te liste glupost, ali najmanje zbog toga da budem drugačiji. Pogotovo 75. sezona, pa ajde da biramo 75 najbolljih igrača. Ovo je demokratska zemlja, neka svako iznese svoje mišljenje. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Brada je jedan od retkih igraca koji je imao 3 godine zaredom 30+ poena po tekmi. Osim njega su tu MJ, deda Wilt, Oscar Robertson i dva manje poznata - Adrian Dantlej i Bob Mekadu. Dakle nema ni Lemprona, ni Kobija, ni Durantule, bas odabrano drustvo. 

 

Hocu reci neke stvari je isporucivao manje nego mu savremenici, neke vise, ali definitivno zasluzuje da se nadje u listi.

cudno mi je da AI nije spojio 3 sezone od 30+

Link to comment
33 minutes ago, 1n54jd3r said:

cudno mi je da AI nije spojio 3 sezone od 30+

 

Evo sad pogledah njegove statse, tehnicki jeste ali je tu trecu odigrao samo 15 utakmica. Povrede ga ubile, u karijeri je imao samo dve sezone sa 82 utakmice.

Link to comment

Bicu veoma sokiran ako Jokic izdominira protiv Aytona veceras a to nije ucinio od njihovog prvog duela ikada, kada je zabelezio tripl dabl bez promasenog suta u igri . ocekujem da ga  Ayton opet izdominira , bez nekih vecih problema:)

Edited by Micko8
Link to comment
44 minutes ago, Micko8 said:

Bicu veoma sokiran ako Jokic izdominira protiv Aytona veceras a to nije ucinio od njihovog prvog duela ikada, kada je zabelezio tripl dabl bez promasenog suta u igri . ocekujem da ga  Ayton opet izdominira , bez nekih vecih problema:)

Bio bih veoma sokiran kada ti ne bi iskoristio svaku priliku da opljucnes po Jokari.

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...