Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

9 minutes ago, 1n54jd3r said:

dok cekamo odluku o suspenziji, cisto da se zna ko je najjaci baja u ligi

Hoće da malo šire graf gore, u desno?

 

I ko je ovaj junak dole levo? U napadu nije bog zna šta, ali je zato u odbrani kriminalan... :fantom:

Link to comment
20 minutes ago, Fins fleet said:

Samo da se javim, najveci problem ovde je sto je on licno krenuo da uzvrati umesto da posalje nekog svog Morrisa, za koga nije greda da propusti nekoliko utakmica.

 

Nema takvih u sastavu Denvera:)

Link to comment

Ja sam imao podeljeno misljenje posle samog zavrsetka utakmice , sada sam potpuno na Jokicevoj strani, Morris je  svesno hteo da povredi Jokica, i to u koleno ko je je povredio pre sedmicu dana, Morris je  zasluzio   da ga Jokic  zgazi malo.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da li ce braca da putuju na gostovanje Majamiju, to je pitanje :s_d:

 

kontam da će klub da ih zamoli da ne idu...

 

... ili da im završi neka mesta najbliže moguće parketu, ako su pametni!

Link to comment
28 minutes ago, radisa said:

I ko je ovaj junak dole levo? U napadu nije bog zna šta, ali je zato u odbrani kriminalan... :fantom:

ja bih rekao jalen suggs, mada se ne secam da je bio toliko ocajan statisticki.

Link to comment
48 minutes ago, omiljeni said:

mislim da nije boske nego likota. u nekom maglovitom sećanju imam priču da su poreklom iz like i da su doselili u sivac, ali ne u kolonizaciji nego 50+ godina ranije, još u 19. veku

zato ce da igra za repku vose u buducnosti.

082DD6F6-4917-4C4F-A48E-C4D45A39E6F2.jpeg

Link to comment

Ali najjači je fejk taf gaj Džimi Batler, koji  sačeka da se ljudi raziđu, pa onda kao poziva na tuču. Kanališe svog unutrašnjeg Kevina Garneta.

 

Jedna od jačih scena, kad zamalo ona strvina Nene da ga sastavi sa parketom, izgledao je kao preplašeni dječarac.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Fins fleet said:

Samo da se javim, najveci problem ovde je sto je on licno krenuo da uzvrati umesto da posalje nekog svog Morrisa, za koga nije greda da propusti nekoliko utakmica.

 

Čančar povređen jbg

Link to comment

ne bih rekao da je artest fake. pre bih rekao da je lud, sto je mnogo gore nego da je neki ozbiljan fajter.

 

inace kada smo kod nenea, nikad necu zaboraviti kada se westbrook pokacio sa njim i kao krenuo na njega i gurne ga westbrook i nene se nije pomerio ni centimetar i cak se poceo i smejati u westbrookovu facu

  • +1 3
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...