Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

On 7.10.2022. at 22:05, Micko8 said:

Kako moze biti zasluzeno da te saigrac nakautira hladno zbog nekog trash talk-a na treningu :rolleyes:

 

Nešto mi ne izgleda sa snimka da su saigrači šokirani, ili da su pritrčali svi da ih razdvajaju. Utisak mi je da Poole svaki godine dobije šamar ili pesnicu u glavu na pripremama.

 

 

Link to comment
23 hours ago, Mos said:

 

Denver će procvetati kad Malone shvati da Bruce Brown neće napraviti klupu bolju sam od sebe već ga mora kombinovati sa prvom petorkom. Prošle godine je insistirao na tome da je druga petorka potpuno odvojena od prve, pa su imali one najgore rezultate na parketu, opušteno će on bar 10-20 utakmica u startu to da ponovi. Mazga tvrdoglava. 

nije to prosle godine. Malone je to radio jos dok je bio u Kingsima. dao bog zdavlja da svi budu OK, tek u playoffu ce biti skracena rotacija i malo kombinovanja... plus, jedina sansa da Brown vidi redovne minute sa starterima je da MPJ i dalje ne zna gde je levo u odbrani

Link to comment
On 8.10.2022. at 0:51, Milošica said:

Sa druge strane, spolja je to i na klupi dosta ozbiljno. Prosto se uzdaju da ce Jokic peglati 35 minuta i da ce Dzordan biti u stanju da to pokrpi. Kazins je bez kluba.

 

Btw, navijaci Majamija su odusevljeni Jovicem. Stavljaju ga u projektovanu startnu petorku, mada ja mislim da ce pre imati finu ulogu sa klupe.

Sad ozbiljno, tesko ce se to desiti ove sezone. Bilo bi dobro da izbori nekakvu ulogu u ekipi,  da ga ne salju u G ligu. Mislim da ima kvalitet da odigra nekih 5 do 10 minta  svako vece. Ali videcemo kakav plan imaju za njega ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
11 hours ago, freakns said:

nije to prosle godine. Malone je to radio jos dok je bio u Kingsima. dao bog zdavlja da svi budu OK, tek u playoffu ce biti skracena rotacija i malo kombinovanja... plus, jedina sansa da Brown vidi redovne minute sa starterima je da MPJ i dalje ne zna gde je levo u odbrani

 

Na DNVR-u kažu da je MPJ i dalje truba u odbrani (jesu bile dve predsezonske, ali ne vide ni da se nešto trudi). Defanzivno mi se čini da su tamo  gde su i bili, možda je KCP korak napred u odnosu na Bartona i Morrisa, ali oni su došli u situaciju da igraju tolike minute prošle godine zbog povreda MPJ-a i Murray-a.

Link to comment

warriorsi tresnuli po prstima greena, vraća se u četvrtak kao da ništa nije bilo, akcenat na potrazi za zlikovcem koji je pustio video nokautiranja medijima.

 

nakon toga da se poole izvini draymondu što ga je tukao.

  • Haha 1
Link to comment

dickkicker je super prosao ali ce tim da pati. ovo ne moze da se zavrsi bez posledica.

da sam na Jordanovom mestu, tuzio bih dickkickera i javio svom menadzeru da "osluskuje trziste".

Edited by Djuro
Link to comment

Videćemo. Ovo je prvi put u istoriji sporta da su se saigrači pošibali na treningu. Uncharted territory. Možda da moderacija splituje ovo u poseban topić.

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...