Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ne kapiram ovaj hate za Greena. Mali dripac se kurci vec duze vreme i potpuno sam ubedjen da je ovo zasluzeno i da je ceo Warriors team pozdravio ovu automatsku anesteziju

  • -1 6
Link to comment
17 minutes ago, NevenMan said:

Ne kapiram ovaj hate za Greena. Mali dripac se kurci vec duze vreme i potpuno sam ubedjen da je ovo zasluzeno i da je ceo Warriors team pozdravio ovu automatsku anesteziju

uvek pozudana sigurno je zasluzila batine logika

  • +1 3
Link to comment

Da nije procureo video, pa nekako i da se smire strasti. A ovako Pul da fejkuje cool timsku atmosferu, vrlo tesko kad ceo svet zna kako ga je djubro odalamio.

Link to comment
53 minutes ago, goofs said:

Kako se to Poole kurci vec duze vreme, propustio sam?

Lik je poznat kao jedan od najgorih trash talker u ligi. Hteoi su vec da ga tuku u Denveru i Bostonu prosle sezone. 
medju igracima omiljen je na nivou Moris Brothers.

S obzirom da sam zadnjih 15 godina ziveo u San Franciscou znam i da uopste nije popularan medju navijacima

  • Hvala 1
Link to comment

ima li ekipe sa vecim disabalansom izmedju prve petorke i rezervi od denvera?

fali im dubine, posebno na 4 i 5, ako se uzdaju u 36 godisnjeg grina da to krpi, nece izaci na dobro

 

gde je kazins na kraju zavrsio

steta sto ga nisu zadrzali, rezervnog centra tesko da ce boljeg naci, a i delovalo je da se dobro uklopio

  • +1 2
Link to comment

Sa druge strane, spolja je to i na klupi dosta ozbiljno. Prosto se uzdaju da ce Jokic peglati 35 minuta i da ce Dzordan biti u stanju da to pokrpi. Kazins je bez kluba.

 

Btw, navijaci Majamija su odusevljeni Jovicem. Stavljaju ga u projektovanu startnu petorku, mada ja mislim da ce pre imati finu ulogu sa klupe.

Link to comment
22 minutes ago, pbg12345 said:

ima li ekipe sa vecim disabalansom izmedju prve petorke i rezervi od denvera?

fali im dubine, posebno na 4 i 5, ako se uzdaju u 36 godisnjeg grina da to krpi, nece izaci na dobro

 

Denver će procvetati kad Malone shvati da Bruce Brown neće napraviti klupu bolju sam od sebe već ga mora kombinovati sa prvom petorkom. Prošle godine je insistirao na tome da je druga petorka potpuno odvojena od prve, pa su imali one najgore rezultate na parketu, opušteno će on bar 10-20 utakmica u startu to da ponovi. Mazga tvrdoglava. 

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

ima li ekipe sa vecim disabalansom izmedju prve petorke i rezervi od denvera?

fali im dubine, posebno na 4 i 5, ako se uzdaju u 36 godisnjeg grina da to krpi, nece izaci na dobro

 

gde je kazins na kraju zavrsio

steta sto ga nisu zadrzali, rezervnog centra tesko da ce boljeg naci, a i delovalo je da se dobro uklopio

 

cousins je fa. ja mislim da ce nnaji i green krpiti na petici u preostalih ~15 minuta kada je jokic na klupi. moze i brown ako zatreba u nekoj ultrs small ball varijanti. 

Link to comment

Green će igrati na poziciji Kuridže, zna šta gde treba da stoji i kome da doda loptu. Za to je bio odličan i prošle godine. Neće sigurno zbog njega najebati ako najebu. 

Link to comment

JjkNece najebati zbog kuridze dok ne probaju da kuridza menja jokica

 

Posto ce pad u igri denvera dok dzordan menja jokica biti na nivou kad za srbiju ristic zameni debelog (kad vec pravimo paralele)

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...