Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

18 minutes ago, Bane_V said:

Zabavne su te nategnute statistike. Danas video negde da je Bilaps jedini igrač koji ima pozitivan skor protiv Džordana, Brajanta i Lebrona.

:heart:

Link to comment
11 hours ago, Bane_V said:

Zabavne su te nategnute statistike. Danas video negde da je Bilaps jedini igrač koji ima pozitivan skor protiv Džordana, Brajanta i Lebrona.

A protiv Jokica 0 pobeda :fantom:

Link to comment

Razmišljam da po prvi put uzmem NBA League Pass. Ima li ko iskustva, vredi li to i koji da uzmem, basic ili premium? Ove sezone vidim da je dosta snižena cena. I još bitnije, u kom momentu da ga aktiviram? Pretpostavljam da su predsezonske utakmice uključene, onda se isplati već za par dana aktivirati.

Link to comment
10 hours ago, Rick.James said:

Razmišljam da po prvi put uzmem NBA League Pass. Ima li ko iskustva, vredi li to i koji da uzmem, basic ili premium? Ove sezone vidim da je dosta snižena cena. I još bitnije, u kom momentu da ga aktiviram? Pretpostavljam da su predsezonske utakmice uključene, onda se isplati već za par dana aktivirati.

Imam LP nekih 6 sezona, sve savršeno radi, nikakvih zamerki nemam. Gledanje uživo radi normalno. Posle utakmice izbace i skraćeni snimak od 10tak minuta tako da se i to može pogledati ako se nema vremena za sve. Mogu da se premotavaju pauze/bacanja kod snimka celih utakmica pa se sve to ubrza. Mislim da imam basic, nigde mi to ne piše ali ne sećam se da sam uzimao premium. Što se aktivacije tiče, najbolje odmah jer je pokriveno sve do kraja sezone.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...