Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

A i valjda je to nešto unutar nekog koda ponašanja u Seltiksima, nisam skapirao da će da ga liga klepi zbog toga. 

 

nema smisla da ga liga kazni zbog bilo cega imo

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, 189- said:

 

nema smisla da ga liga kazni zbog bilo cega imo

Ma meni je poslije ovog "dobrovoljno" glupo da ga bilo ko kažnjava, ako nema toga onda tjeraj optužbe za zlostavljanje, silovanje, šta god, ovako, jbg, dvoje ljudi svojevoljno, koga boli briga šta rade u slobodno vrijeme.

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, James Marshall said:

ovako, jbg, dvoje ljudi svojevoljno, koga boli briga šta rade u slobodno vrijeme.

 

Da, samo što je ono šef, a ona radnik, to se svuda malo drugačije gleda

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, James Marshall said:

Ma meni je poslije ovog "dobrovoljno" glupo da ga bilo ko kažnjava, ako nema toga onda tjeraj optužbe za zlostavljanje, silovanje, šta god, ovako, jbg, dvoje ljudi svojevoljno, koga boli briga šta rade u slobodno vrijeme.

 

pa ne mozes tek tako da jebes koga hoces na radnom mestu. pogotovo gde ima hijerarhije.

 

rosas je dobio otkaz u minnesoti zbog toga. mozda ce i udoka zavrsiti isto.

Link to comment

Ako je ona žena htjela i nema nikakve prisile, zloupotrebe položaja, ovo je potpuno besmisleno, a da su se našli na Tinderu, to bi kao bilo ok? Što je bitno odakle se znaju? Jbt, urnisaće nas lažna politička korektnost.

  • +1 7
Link to comment
57 minutes ago, James Marshall said:

Ako je ona žena htjela i nema nikakve prisile, zloupotrebe položaja, ovo je potpuno besmisleno, a da su se našli na Tinderu, to bi kao bilo ok? Što je bitno odakle se znaju? Jbt, urnisaće nas lažna politička korektnost.

 

joj brt đe ti ode :laugh: niko neće u zatvor, opusti se. ako je čovek prekršio neka pravila onda može bite kažnjen. sigurno je znao je da je vaćarenje u firmi zabranjeno. možda mu je na sličan način zabranjeno da vozi skejtbord ili motor i da tim može da ga kazni ili raskine ugovor ako ga ukebaju, iako su to inače legalne aktivnosti. barem za nas srećnike kojima nba liga nije stavila bukagije.

nije to jura u leskovcu ili topionica bakra u boru pa da jebu radnike kako im se ćefne. postoji CBA, postoji unija trenera koja će da štiti svoje članove ako nekom padne na pamet da kažnjava jer lažna politička korektnost.

  • +1 2
Link to comment

Meni ovde laicki ali instinktivno nesto nije u redu, da ne kazem protivustavno, nevezano za bilo kakve kodekse unutar firme.

Razumeo bih da se posumnja da je napredovala u hijerarhiji, ili da ga je optuzila za seksualno uznemiravanje, ali ako je obostrano, to je na granici ludosti.

I kako to uopste moze da se sazna/potvrdi? Sta da su oboje rekli nije se desilo™, mogu da im pljunu pod prozor?

Link to comment

Ne žele da im vodeći ljude "firme" jebu po firmi pa im stave klauzulu u ugovor. Kad ga uhvate onda moraju da ga kazne, iako možda u konkretnom slučaju nema ničeg problematičnog osim činjenice da je "samo" prekršio ugovornu obavezu. Šta znam, deluje preterano ali moguće da se pokazalo kao dobro sredstvo odvraćanja što se maltretiranja podređenih tiče. 

 

Edit: priče tipa da ne može da tek tako da se jebe na radnom mestu i da su ovakve kazne normalne nisam čuo osim na ovom topiku. Mislim, čuo sam da nije dobra praksa blabla, ali brate jebu se po Evropi po firmama, instutima i unevrzitetima samo tako. Možda je to US specifičnost.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

ali brate jebu se po Evropi po firmama, instutima i unevrzitetima samo tako.

 

Kod mene u bivsoj firmi, bio alarm za pozar u subotu kad niko ne radi. I ovi iz obezbedjenja mogli da vide ko je sve u zgradi. Ocekivali mozda 10ak ljudi, kad ono bilo skoro 50.

Uhvatili nekoliko njih gologuze u akciji. Super je bio stek jer em imas podzemni parking, em nema svedoka. :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...