Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ovo je prije svega propust uprave kluba.

 

Cim prije treba da objasne  svoj trojici Jokic Brothers ™ (da iskuliraju, i da ih spuste na zemlju, a ne da im titraju. U isto vrijeme, moraju da zalegnu Jokara dobije tretman kakav MVP (i razlog sto ljudi idu na / gledaju utakmice) i zasluzuje, odnosno da ga zastite. Lakersi posalju pismo™ u ligu tokom play offa i sudije odmah mijenjaju kriterij. To treba i Denver da radi i to javno.  Jasno je da Lakers i Nuggets nisu u istoj orbiti, ali trebaju to da pokrenu. Kao sto @Time Crisis rece, nijedan MVP nije dobio ovakak potencijalno career-ending udraracu garbage time-u.

Edited by Peter Fan
  • +1 2
Link to comment

ajde da ne kukamo ovde kako ceo svet mrzi srbina kao sto to radi ceo srpski internet. beverli je povredio vesbruka u jos goroj situaciji, kada je isao da pozove tajmaut i svi su znali da ide da pozove tajmaut, sjebao mu je meniskus. prica je bila jako zabavna dok nije krenulo ovo kukanje na internetu. 

  • +1 1
Link to comment

Jedno je kad uzvrati onome ko mu je dao povod. Drugo je kada mu prekipi jer mu sudije nista ne sviraju pa odalami nekog mucenika ni krivog ni duznog (euro style sekirica da prekine kontru - sto amerikanci retko rade). Radio je i jedno i drugo, i uvek je to neartikulisano i afektivno. Mora da se smiri i ublazi te vrste reakcija. Slazem se i da Denver mora malo aktivnije da radi na tome da mu obezbedi status kakav MVP zasluzuje.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, precog said:

takodje sam se uvek pitao zasto psi jure macke, a ostavljaju delfine na miru?

 

zato sto su picke

 

jbg jokara je jos uvek u pubertetu, ovakve stvari se mogu ocekivati jos sigruno par godina dok ne sazri. i ja sam bio ovakav u osmom razredu

Edited by sherman
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

salu nastranu, fini momak nikola sad vec ima solidan track record bivanja budaletinom kratkog fitilja, na stranu sto je i sam prilicno prljav igrac. i ne vidim da se to popravlja sa godinama.

 

Really?

 

14 minutes ago, 1n54jd3r said:

Jedno je kad uzvrati onome ko mu je dao povod. Drugo je kada mu prekipi jer mu sudije nista ne sviraju pa odalami nekog mucenika ni krivog ni duznog (euro style sekirica da prekine kontru - sto amerikanci retko rade). Radio je i jedno i drugo, i uvek je to neartikulisano i afektivno.

 

Jedini put kad je preterao je ono sa Cam Payne-om, a i tada se izvinio. Razumem ozlojeđenost uzrukovanu neigranjem za rep, al' 'ajde da ne pravimo labilnu štetočinu od čoveka, kad realno nije.

Link to comment
1 hour ago, precog said:

odalamio, nije osakatio. ne branim vojvodjanskog bosanca, ali nije ista liga sa morrisima.

mislim da nije boske nego likota. u nekom maglovitom sećanju imam priču da su poreklom iz like i da su doselili u sivac, ali ne u kolonizaciji nego 50+ godina ranije, još u 19. veku

Link to comment

Samo da se javim, najveci problem ovde je sto je on licno krenuo da uzvrati umesto da posalje nekog svog Morrisa, za koga nije greda da propusti nekoliko utakmica.

Link to comment
25 minutes ago, zorglub said:

 

Really?

 

 

Jedini put kad je preterao je ono sa Cam Payne-om, a i tada se izvinio. Razumem ozlojeđenost uzrukovanu neigranjem za rep, al' 'ajde da ne pravimo labilnu štetočinu od čoveka, kad realno nije.

E jedino da ces mene da svrstas u taj hejt klub zbog neigranja za repku :D

 

Elem, kada pratis dosta full tekmi Denvera onda vidis i dosta situacija u kojima popizdi i ima preterane i neuracunljive reakcije. Naravno, stoji i cinjenica da ga svi biju kao nezdravi a sudije se bas i ne trude da ga zastite. Na stranu sto se nismo dotakli situacija koje nisu fizicki napadi, kada se unosi sudijama i prikenjava. 

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...