Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

tako je.
bolje da je ostao na 5 i cuvao Debelog. tu se vec dokazao...
 
btw, za sve koji su izneverovali, KAT ce da igra isto sto je igrao i prosle godine. Gobert ce umesto Vanda. bice Minnesota sasvim dobar tim, mmw
Zato će sad debeli da čuva Gobera koji je u napadu manje opasan od Radeta Zagorca, umesto Taunsa kojeg će da zatvara Gordon.

Ni na šta neće ličiti ta Minesota ispod koša.
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

trejdovali su za  Wooda(dali su pik, Bobisku i jos par igraca), pustili su Bronsona da ide i potpisali JaValea 

da jbt, zaboravih na to

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

ja mislim da napucavaju vesti necim, jer kakav je to offseason u kojem se ne prica o Lakersima?

 

mislim, sta je ovo?image.thumb.png.a8554c64ec89406f4edc560fe6ef4a00.png

 

Sean Marks bi trebao da bude pijan, ostavljen u Sahari bez vode samo sa hemijskom i papirom, i da ima dojavu da mu teroristi drze celu porodicu, pa da potpise ovo... razumem ja da Seth Curry nije superstar, ali koju ce mu picku materinu Talen Horton-Tucker? ovo su radili i prosli offseason, boostovali mu cenu preko medija ko blesavi, pa se niko nije upecao... i koji draft capital? iz 2054? posto su Lakersi vec trejdovali pikove iz narednih 30 godina.

da ne pricam kakav ti to backcourt bio sa Russom i Simmonsom... brick brothers? 

 

nema nikakvog smisla ovaj trejd, osim ako nisu ukljuceni i neki drugi timovi.

Link to comment

Prvi stint nije bio loš ali onaj stepback airball sa loptom koja leti ko koplje pravo u drugom stintu nisam odavno video. Ugasio sam posle toga 

Link to comment

svakako mu ne treba suditi posle dve utakmice u letnjoj ligi

 

nego, gledam pipen junior igra za lejkerse

eto lebronu napokon prilike da dobije svog pipena :huh:

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...