Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

3 minutes ago, 189- said:

 

sta znaci ova poslednja recenica

Možda u fazonu da Jokić nije baš tako kul kako se predstavlja/ga predstavljaju.

 

Iz Markusovog ugla gledanja.

Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

 

sta znaci ova poslednja recenica

 

Pretpostavljam da ti vidis da postavlja rezultat, pa kao nije gotovo.

ja vidim LOL ... sve izvrce na salu tj povlaci se ... inace, kalimerise tokom celog posta + umanjuje znacaj onoga sto je uradio (No doubt I took a hard foul which I always do)

 

Link to comment

verovatno ce da mu natrpa 40 u sledecem mecu da izjednaci

 

salu nastranu, fini momak nikola sad vec ima solidan track record bivanja budaletinom kratkog fitilja, na stranu sto je i sam prilicno prljav igrac. i ne vidim da se to popravlja sa godinama. mislim, zadovoljavajuce je kad vidis da neko patosira jednog od ovih morrisa, ali neko treba da poprica sa njim pre nego sto napravi neko vece sranje, umesto da ga stalno brane.

  • +1 1
Link to comment

Tačno ću da ga stavim na ignore zbog glupog horoskopa

 

 

Jokić retko počinje sranja, ali zato uzvraća silovito. Nije pametno, mora da poradi na tome.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
26 minutes ago, Joe D said:

verovatno ce da mu natrpa 40 u sledecem mecu da izjednaci

 

salu nastranu, fini momak nikola sad vec ima solidan track record bivanja budaletinom kratkog fitilja, na stranu sto je i sam prilicno prljav igrac. i ne vidim da se to popravlja sa godinama. mislim, zadovoljavajuce je kad vidis da neko patosira jednog od ovih morrisa, ali neko treba da poprica sa njim pre nego sto napravi neko vece sranje, umesto da ga stalno brane.

 

naravno da mu ponekad pukne film kada ga na svakoj utakmici biju a uopste nije zasticen kod sudija. 

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

ma daj, ne zna se koliko puta je odalamio protivnika jer ga je sudija iznervirao. 

 

Dobro to su oni glupi faulovi kad ostane bez lopte i prekine kontranapad zato što nije dobio faul, ali ne može to da se poredi s ovim i potezom protiv Kantera u plejofu pre dve godine, na primer.

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

ma daj, ne zna se koliko puta je odalamio protivnika jer ga je sudija iznervirao. 

odalamio, nije osakatio. ne branim vojvodjanskog bosanca, ali nije ista liga sa morrisima.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...