Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

13 hours ago, Calavera said:

može towns na četiri, zapravo bi mu to moglo biti i prirodno stanište. problem je što su svi ovi pikovi sem tog u 2029. nezaštićeni, a gobert nije neko ko će im garantovati uspeh na duže staze, ovo je baš masivan rizik.

 

juti svaka čast, samo što izgleda planiraju da grade tim oko donovana, bolje bi im bilo i njega da liferuju u neki majami i skroz pređu u tenk.

 

Tako je to kad imaš franšizu u jebenoj Minesoti 

Link to comment

inace, jedan famozni insajder sunsa (lik koji je jos pre nekoliko meseci rekao da durant zeli u arizonu, a pre dve godine je prvi nagovestio trejd za chrisa paula) kaze da smo blizu trejda gde bi ayton isao u jazz, mitchell u brooklyn, a kd u phoenix. uz pikove koje bi razvrstali nekako.

 

tek sad videh da je kolega sun ducca vec postovao ovo.

Edited by Sundance Kid
  • +1 1
Link to comment

Ne bih ja Rasela u isti kos sa ovim OKC primadonama, covek je bio maksimalan profesionalac u svakom klubu, gde god bi ga poslali. To sto mu je produktivnost strmoglavo opala je druga prica.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Prica se opasno o Kajri-Vestrbuk trejdu :isuse: 

ja mislim da napucavaju vesti necim, jer kakav je to offseason u kojem se ne prica o Lakersima?

 

mislim, sta je ovo?image.thumb.png.a8554c64ec89406f4edc560fe6ef4a00.png

 

Sean Marks bi trebao da bude pijan, ostavljen u Sahari bez vode samo sa hemijskom i papirom, i da ima dojavu da mu teroristi drze celu porodicu, pa da potpise ovo... razumem ja da Seth Curry nije superstar, ali koju ce mu picku materinu Talen Horton-Tucker? ovo su radili i prosli offseason, boostovali mu cenu preko medija ko blesavi, pa se niko nije upecao... i koji draft capital? iz 2054? posto su Lakersi vec trejdovali pikove iz narednih 30 godina.

da ne pricam kakav ti to backcourt bio sa Russom i Simmonsom... brick brothers? 

  • +1 3
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...