Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

43 minutes ago, Pantelija jr said:

kako biju karija, sprdnja... kapiram domaćinsko suđenje u plej-ofu and sve, ali mi je čudno da nema više zaštite kao objektivno jedan od najboljih igrača lige

 

nikada je nije ni imao. kao da je greivis vasquez a ne top15 igrac svih vremena. 

  • +1 1
Link to comment

Boston, ako kani pobijediti, mora sutirati bolje od gsw. Samo u tom slucaju imaju sanse sa budu prvaci.

 

a sutirati bolje od gsw - well, good luck with that.

 

(btw, ovo sto steph radi je neverovatno.)

 

Link to comment

Au sta je odigrao Steph! Ne samo u smislu poena nego zivci da se drzi korak sa Bostonom kad saigraci igraju alibi kosarku i ne mogu nista da urade veci deo utakmice. Ako izguraju do kraja Voriorsi, Stephova G4 ulazi u dokumentarce.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da uzimaju nakon ovakve tekme. Tatum je sinoć bio očajan kad se lomilo i ne znam koliko bolje može da odigra dve u gostima. Koliko god meni lično bili gadni, GSW su košarkaške zverine. Praktično igraju sa igračem manje u napadu i Stef do nadomešćuje za dvojicu.

 

Još kad shvatiš da će uraditi perfektnu smenu generacije, jeza. :)

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Mislim da uzimaju nakon ovakve tekme.

Videcemo. Boston jos nije izgubo dve zaredom u ovom plejofu, imaju 7:0 skor posle poraza. Zilavi su u pm, uprkos cxokovanjima

Link to comment

Od tojke Smarta, kad su otišli na +4, na 4:24 do kraja Boston ulazi u seriju 0/5 trojke. Odakle to silovanje kad su bili egal, kao što rekoh, celu tekmu?! Onda serija 10:0 za GS i čao. 

Link to comment

Svestan je Tatum gde je gresio. Odradice adjustment u napadu, bice bolje. Nema teorije da ovako odigra do kraja.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...