Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

17-0 serija!

117-103 je sad

Jebote!

 

87-72 čini mi se da su vodili Warriorsi, kad su sve pogađali.

Sa plus 12 mislim da su ušli u 4.četvrtinu.

 

I onda kreće ludilo Bostona!

Edited by Have_Fun
  • +1 1
Link to comment

Urnisaše ih, 9/11 za tri u poslednjoj četvrtini. I sve to bez doprinosa Tejtuma

Sent fra min OnePlus Nord via Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Prvi poraz GSWa u ovom plejofu na domaćem terenu.

 

Samo da se podvuče da je Boston ovaj meč oteo bez nekog doprinosa Tatuma.

Baš loše je igrao

  • +1 1
Link to comment

Dobice svaki put bez poena Tejtuma ako ostali ovako sutiraju. Plus je ovaj imao 13 asistencija, nije bas da nije dao doprinos u napadu. 

 

Neverovatan je Boston, masina.

  • +1 2
Link to comment

svi svakog mogu da preuzmu a da ne dodje do pada. neverovatno kakvu igraju odbranu, neverovatan atleticizam.

onaj guzati vilijams je strasan u odbrani. 

 

  • +1 1
Link to comment

Puče pička. Definitivno 2 najbolje ekipe u ligi, biće ovo paklena serija. :jerry:

 

Kerr bi trebao da zna šta mu je činiti u nastavku, naći minute za profesora :sleep:

Edited by ducca
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

Plus je ovaj imao 13 asistencija, nije bas da nije dao doprinos u napadu. 


Jeste na papiru imao 13 ast, ali eye test (ko je gledao tekmu) kaze da nije bas bio toliko maestralan u napadu.
Jbg, ne ocekuje se od njega da ima 17% iz igre.

A i od tih 13ast, mislim da je bar 9 bilo u sutu za 3, gde su u vecini slucajeva njegovi saigraci pogadjali preko igraca. Ne ocekuje se da bas Smart pogadja u visokom procentu za 3 a pogodio je bar 3 suta preko ruke i po koji sut sam kao duh jer pomazu s njega (aj da kazemo, to je Tatumova gravitacija povukla).
Horford isto imao neke trojke gde ga Green pusti samog na sut, kontajuci da ovaj nije Rej Alen. Stoji ispod linije za sl. bacanja dok Al puni). Pritom pas nije dosao kao posledica gravitacije, vec jednostavno, Horford primio loptu oko trojke i resio da opali.
Imao je i onu jednu asistenciju u kontri 2 na 1 kad se neko od igraca Warriorsa zakucao u Tatuma na polovini GSWa, pa ovaj samo pokupio loptu i asistirao.

Nisu bas bile Jason Kid/Steve Nash asistencije kad se igrac spaja s obrucem. (doduse, mislim da je imao jednu takvu ka Williamsu).

Mislim, svaka cast na 13ast i sve to, ali ako se pogleda mec, nije odigrao nista posebno.. (kazem "nista posebno" jer govorimo o igracu koji se zove Jayson Tatum, ne Lazic/Zagorac).

Cak je i on rekao da je odigrao lose, ali da su ostali pogadjali i prelomili mec, i da bi radije tako da pobedjuju (normalno).
 

Link to comment

Tatum nije odigrao maestralno ali je odigrao iznad proseka. kada White i Horford sutiraju ko u bazen, pametnije je da se povuces.

 

niti ce Tatum opet sutirati 17%, niti ce Boston opet sutnuti 50% za tri. bice odlicna serija. GSW ne moze da sakrije prevaru zvanu Jordan Poole. kako odjednom ne izgledas kao second coming of Jesus kad ti Monte Morris nije primarni defender, interesantno. plus Klay mora bolje u odbrani. Boston ako bude mogao da zatvara Curryju sut kao u drugom poluvremenu uradili su 80% posla

Link to comment

Nevezano za freakov komentar, moze igrac da odigra dobro i sa losim sutem ali Ameri se loze na konacne brojke a to da li je neko sutirao 8/49 nema veze. Znam kako su pokojnog Brajanta i bese Dzejmsa i jos neke zvezde proglasavali godinama clutch igracima a onda sam naleteo na neku clutch naprednu statistiku tipa zadnja tri minuta meca kad je razlika do 5 za neki tim, i ono svi ti izvikani u teskoj banani s procentima, znaci uzasne brojke. U vrhu bili igraci tipa Kris Pol i slicni, manje marketinski atraktivni. A kad ovi jednom rese mec tih ostalih 9 bitnih promasaja se zaboravljaju, klasican show program.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...