Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Sad im fale :D

Malo sam pohitala s komentarom, mada prvo poluvreme je stv tako delovalo

 

Duh Finixa je usao u Boston u ovoj cetvrtini

Edited by Midgeta
  • +1 1
Link to comment

Đimi je bogotac.

ovo mu je treća utakmica u ovom plejofu sa 40+ poena, a ima i još 3 sa 30+.

a to je samo najuočljiviji stat koji ima.

  • +1 8
Link to comment

Konacno da nas NBA iznenadi, od one sezone sa Torontom, prosle godine Milvoki-Finiks finale, ova finala konferencija. Malo da se odmorimo od gledanja 2-3 tima celu deceniju.

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, sem Dalasa, kojem se nisam nadao, Majami i Boston je finale Istoka koje sam priželjkivao, mada šteta što nisu full strength, a za Zapad, djelovalo mi je da je GSW u modu "samo da se dovučemo do plej-ofa što odmorniji" i da su se kladili na raspad konkurencije, mada mi je Memfisa iskreno žao, kakav im je splet okolnosti bio.

 

  • +1 2
Link to comment

Isto. Priželjkivao sam ovakvo finale istoka,  za GSW sam očekivao da dođe, a za Dalas navijam :)

 

Ali ovo noćas da li je bilo zbog piva koje se ispijalo u bayu, tek nadam se da će biti ozbiljnijeg otpora u narednim utakmicama..

Link to comment

Meni se čini da će, ako prođu, što iskreno želim, doći mrtvosani od ovih krljačina sa Milvokijem i Majamijem (dvije ekipe koje baš igraju žestok basket) i da će ih relativno odmorni GSW počistiti jer su sretnici kojima se namjestilo štošta, da uglavnom igraju protiv osakaćenih ekipa. Volio bih da griješim. 

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...