Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Janis je baš gotivan lik ali njegova košarka je nešto što ja ne mogu da se pomirim da je košarka. To što on igra jednostavno nije košarka kakvu je ja zamišljam, za moj ukus jednostavno nije. 
Meni ovo vazi i za njega i za Jokica Lignjoslava, prvi siluje a tolerise mu se dosta toga a ovaj nas spor kao kurac, jebeni slow motion plus odraz kao Dejan Tomasevic. Ne mogu.

Ali sta bi tek Lignjoslav radio da je umesto Luke u Dalasu sa ovim velicinama poput Fini Smita, Buloka, Dinvidija, Klebera, Ntililikikikine i ostalih. Mogli bi vec proglasiti sampione, ovako GS i ovi sa istoka imaju neke minimalne sanse jer Luka ipak nije ni priblizno ta klasa. Ah, sudbino kleta...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

kakav epski raspad sunsa., ja ovako nesto nisam gledao od kada pratim kosarku. monty totalno zabagovao u playoffu, prvo ga je nadigrao willie green, a sada i kidd.

Link to comment

Na to dodaj prošle sezone Budenholzer, a moglo bi se reći i Tajron Lue sa Clippersima u finalu zapada da je radio bolja prilagodjavanja i kako je serija odmicala izgledali su bolje od Sunsa. Jbg porodična atmosfera i dobro zezanje ipak nisu dovoljni za ovaj nivo košarke, Monty mi je super lik ali ozbiljne šamare dobija od kolega u plejofu, mislim da mu je sledeća sezona poslednja osim ako nekim spletom okolnosti opet ne zaliče na nešto u PO, a čini mi se i da je tim potpuno puko uživo, igrači posle ovakvog debakla ne znam kako će verovati jedan drugom, a mnogi i sami sebi. Ayton je završio btw, frajer nije hteo da udje u igru u jednom trenutku umalo došlo do incidenta na klupi, iznenadiću se ako mu ovo nije poslednji meč u Finiksu. Sve u svemu neke franšize su prosto luzerske i tu nema leka. 

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Prvi put vidim da Bobi hoće nekoga da bije. Taj mora da je bio baš, baš bezobrazan.

 

Šta bilo? Daj link, klip or whateva?

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

 

Ne vidi se sta se konkretno desilo.

 

Našao sam i ja ovo, ovaj mu pokupio loptu valjda dok je ovaj tapkao i čekao da prođe vreme, a to je u NBA no no. Ne verujem da ima šta drugo.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Šta bilo? Daj link, klip or whateva?

 

Desilo se da je Bobi hteo da izigrava plejmejkera i da prevede loptu preko pola i istitra do kraja ali mu ju je Holiday ukrao i zveknuo trojku ne bi li ublažio kud i kamo bruku, a Bobiju se to zaboga nije svidelo. Bespotrebna frka. 

Link to comment
Just now, ducca said:

 

Desilo se da je Bobi hteo da izigrava plejmejkera i da prevede loptu preko pola i istitra do kraja ali mu ju je Holiday ukrao i zveknuo trojku ne bi li ublažio kud i kamo bruku, a Bobiju se to zaboga nije svidelo. Bespotrebna frka. 

 

Dva posta iznad :D

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...