Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Janis je dosta dobar lik, ali fala kurcu da ne moramo da gledamo više njegov bully ball u ovom plejofu. Dobro, moramo još 4 minuta. 

Edited by garmonbozia
  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, Joe D said:

edin vise navija za boston nego onaj nesrecnik danas na finalu kadetske lige za borac. 

 

edin uvek navija protiv antetokounmpa. bas smara

Link to comment

Kakav raspad Milvokija u drugom poluvremenu. Svakako je bolje što Boston ide dalje, ali nisam očekivao ovo od šampiona. Janis je baš fizički baldisao.

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Kakav raspad Milvokija u drugom poluvremenu. Svakako je bolje što Boston ide dalje, ali nisam očekivao ovo od šampiona. Janis je baš fizički baldisao.

I ne baldisao kad mora da nosi citavu ekipu na ledjima. Jedno je to raditi kroz regularni deo sezone, PO je totalno druga dimenzija trosenja na obe strane terena.

  • +1 1
Link to comment

Nešto sam doživljavao Milvoki kao širu ekipu od Bostona, naravno da fali onaj lepi dečko Milvokiju, ali i ne potrošio se Janis kad mu se dosta toga svodi na grind. 

Link to comment

manje bi se potrosio da mu ne fali najbolji kreator u ekipi. pa jos protiv ekipe koja je savrseno opremljena da ga uspori. ok, fali i ovima timelord, ali ne zavise oni toliko od njega.

Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Ma smešno, ljudi koji sude nisu igrali košarku u životu. Ne znam šta je mogao i trebao Tatum da uradi u toj situaciji kad je već krenuo na ulaz, bilo kakav pokret rukom i Conaughton je na zemlji.

 

Išao je Tejtum u desnu stranu i namerno inicirao kontakt, čist faul u napadu. Isto je i ono Janisovo bilo faul u napadu samo su tu usvojili čelendž iz razloga što su retardirani. 

Link to comment

Janis je baš gotivan lik ali njegova košarka je nešto što ja ne mogu da se pomirim da je košarka. To što on igra jednostavno nije košarka kakvu je ja zamišljam, za moj ukus jednostavno nije. 

  • +1 7
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Jozef K. said:

I odbrana, odnosno postavka trenera Baksa je suštinski poražena. I to ne samo večeras.

 

osvojili su titulu sa tom postavkom.

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

 

osvojili su titulu sa tom postavkom.

 

Uz mnogo sreće, bukvalno ih je par KD-ovih cm delilo od ispadanja

  • +1 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...