Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ma sve nešto na kašičicu, realno im je zajeb što su ga pustili, ali bolje za njega da je utekao iz te ekipe u kojoj se ne zna ko pije ko plaća.

Link to comment
32 minutes ago, James Marshall said:

Ma sve nešto na kašičicu, realno im je zajeb što su ga pustili, ali bolje za njega da je utekao iz te ekipe u kojoj se ne zna ko pije ko plaća.

 

bio je vecinom starter. zahvalan igrac i bas me cudilo sto su ga tako olako pustili proslog marta. pogotovo sto je timelord stalno povredjen ili u problemima sa faulovima.

Link to comment
Just now, 189- said:

 

bio je vecinom starter. zahvalan igrac i bas me cudilo sto su ga tako olako pustili proslog marta. pogotovo sto je timelord stalno povredjen ili u problemima sa faulovima.

Pa isto to mislim, ono, kladili se duplo na pogrešnog konja, od svih opcija ostanak Tajsa mi bio nekako najlogičniji. Mimo toga što Boston ima svoje strukturne probleme, ovdje su sami sebe upucali

Link to comment

Kad se setim pre par godina kada je Tejtum igrao svoj prvi plejof. Tada je Boston, sa svim pikovima koje je drzao, projektovan kao nova dinastija u nastajanju. A ovo sad na sta lici, poluraspad. Ima li neki konkretan uzrok?

Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kad se setim pre par godina kada je Tejtum igrao svoj prvi plejof. Tada je Boston, sa svim pikovima koje je drzao, projektovan kao nova dinastija u nastajanju. A ovo sad na sta lici, poluraspad. Ima li neki konkretan uzrok?

Da bre, ono, opljačkali Filu za Fulca, uzeli najboljeg igrača na draftu uz dž pika prve runde... Realno njima je ona povreda Hejvorda usmjerila ka kanalu, onda su ušli u seriju paničnih poteza "e samo nam ovo fali da budemo konkurentni", lutanje sa rezervama i ostalim violina i čuveno dovođenje onog kancera od Kajrija. Ne znam tačan uzrok svih tih blesavih poteza ali bih rekao da je uvijek postojao neki šum na relaciji Stivens - Ejndž i da jednostavno nisu imali dovoljno strpljenja. A sad djeluje da su odlučili da izginu do kraja sa Braunom i Tejtumom a djeluje da to neće biti dovoljno. Ni za rebuild ni za ništa jače od eventualno druge runde plejofa.

  • +1 1
Link to comment

mislim da je najfer reci da jednostavno nisu imali srece. prvo ona freak povreda hayworda pa posle i povrede irvinga i walkera u playoffovoima. uprkos tome ipak su imali dva konferencijska finala gde su vrlo lako mogli otici u finale da su bili zdravi. ipak su igrali sedam utakmica bez irvinga protiv lebronovog clevelanda.

pored toga dva puta kada su imali dobar pik za sledecu sezonu sacramento i memphis koji su odigrali te sezone mnogo bolje nego sto se ocekivalo i  dobili su samo 14. pick umesto nekog top 5-7 pika. 

onaj trejd thomas-irving je bio odlican samo je bio problem sto je ovaj injury prone i da ima svoje mentalne probleme. na kraju je samo otisao bez da je boston zaradio od toga. panicno su doveli walkera koji mozda i nije bila stevensova zelja. 

hayward je isto otisao bez da su ista dobili za njega. horford takodje.

brdo korisnih igraca sa klupe morris, rozier, baynes etc, su zamenjeni losim draftovanim igracima langford, nesmith,  pritchard, pa i williamsi koji imaju svoj kvalitet ali ipak nisu nista specijalno. a dva igraca koje su trejdovali i predali dalje bi sada im dobro doslo (bane i thybulle).

ainge se takodje previse pravio pametan sa svojim pickovima i na sve nacine zeleo da izvuce sto bolji moguci deal umesto da dovede neku zvezdu ili igraca koji bi mogao da pomogne ekipi. od tih milion pikova sada imaju upitne igrace. na kraju i njegovi komentari kako boston nije rasisticki grad i slicno sigurno nije pomoglo u svlacionici. 

 

sve u svemu sve sto je od trenutka kada su trejdovali za irvinga moglo proci po zlu, proslo je.

  • +1 3
Link to comment

celticse bas bije karma od kada su ispalili isaiaha thomasa i trejdovali ga (za irvinga I upgrade koji se nije desio) nakon sto je sjebao sebi karijeru igrajuci povredjen onaj playoff pre nekoliko godina.

  • +1 3
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...