Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Nakon Portlanda, Juta je definitivno naredna ekipa sa Zapada koja ce da se pretumba. Ne bi me zacudilo da potraze i novog trenera i da trejduju Gobera ili Micela.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, levi said:

jesu svi glasovi već dodeljeni ili ima još da se glasa? ako ima načina daće kamerunskom debelom

 

u svakom slučaju ovo je poslednji put da je uopšte u priči za MVP na osnovu naprednih statistika, dok ne bude imao bolji  tim.  neće ponovo dozvoliti sebi da im mvp bude pometlan u prvoj rundi

 

Glasovi su dodeljeni pre nego što je i počeo plejof

Link to comment

Ali ova Fila je busan kurton, tacno da je ovaj ruki iz Toronta igrao sve sad bi bilo minimum 2:2. Embid ipak precenjen, Harden siledzija, ostali srednja zalost. Proci ce na srecu eto tako ali najslabiji su od te prve 4 ekipe na istoku, ubedljivo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Have_Fun said:

Embiid je valjda povređen

Šaka ili palac, tako nešto

Pitali su ga da odmori ovaj meč ali on nije hteo

Svaka mu cast.

Link to comment

Gromada Embidara, nema sta..

 

dalas se zajebo sto Luku nije koristio kao GSW stepha - kao 6.-7. Igraca. Trebali su dokusuriti dzezere nocas.

 

za netse mi bas nesto milo oko srca. dobro pobedjuje zlo, ko’ u bajkama.

  • +1 1
Link to comment

Smešne su faulove sudili JJJ-u. To je rešilo utakmicu. Nadam se samo da neće da preokrene seriju. Sviđa mi se i Ja kako poštuje dobru formu saigrača. Memfis je retko gotivna ekipa.

Denver mi se smučio. Jedva čekam da se završi serija, da do oktobra zaboravim na ono otelotvorenje pucnja u vlastite noge u liku bartona.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...