Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ako je 23p i 27p epski fail, kako li izgleda onda kad odigra dobro? 40+ poena lagano, a?

 

Grebu ga na sve strane, igraju cvrstu i jbnu odbranu postavljenu bas prema Durantu. Cudo je sto je i ovoliko uspeo da ubaci. Ja bih pre krivio Kajrija koji je nestao u drugoj utakmici i onu drtinu Dramonda koja krivom falusu vise ne vredi.

 

Nije ovo jos gotovo, ali je jasno da Bruklin nema sta da trazi ako i jedan od ove dvojice zakaze.

Link to comment

27 poena a 18 sa slobodnih. 

 

izgledao je uzasno i on je glavni krivac uz nasha za ovih 0-2. neverovatno je sta radi i uopste ne lici na njega. da vidimo kako ce izgledati kod kuce pa onda da sudimo.

  • +1 1
Link to comment

Makar im se ne moze zameriti bezmudost i manjak zelje. To sto pogrese, sta ces, za ocekivati je.

 

Ono sto mi jeste cudno - Denver evo vec trecu tekmu u seriji ne moze da izmisli nacin da umiri Poole-a.

Link to comment

 Ameri sigurno imaju i tu statistiku, bilo bi zanimljivo videti je-postoji li igrač, sem mučenog Vila Bartona, koji je u Play Off utakmici dva puta promašio ceo obruč (ne računajući Šekova slobodna bacanja:)

Edited by simetrije
Link to comment
23 minutes ago, 1n54jd3r said:

Makar im se ne moze zameriti bezmudost i manjak zelje. To sto pogrese, sta ces, za ocekivati je.

 

Ono sto mi jeste cudno - Denver evo vec trecu tekmu u seriji ne moze da izmisli nacin da umiri Poole-a.

 

Pool je blesav

Nešto lošija kopija Currya

Link to comment

dobro sto je samozvani najbolji visoki suter svih vremena sutnuo 11 puta za dva meca. kreten.

 

edit: vidi bre ovo

 

 

Edited by Joe D
  • Wub 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...