Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

1 hour ago, ducca said:

 

Zadnja loža, već je pauzirao ove sezone zbog slične povrede 2 nedelje, teško da će se vratiti u seriji koja će biti više nego zajebana u nastavku. Pelsi u naletu, puni samopouzdanja, agresivniji, poletniji, uopšte nisam siguran da Sunsi preživljavaju prvu rundu, izgledaju baš loše. A kao za inat Book sinoć odigrao jedno od najboljih individualnih poluvremena u plejofu - 31 poen, 7/9 za tri, bez ijednog slobodnog bacanja, jebeno nerealno kakav momenat za povredu. :sad:

 

jedino ako se ingram pretvorio u jordana za stalno. nije mu jucerasnja partija bas neka konstanta. ne bi me zacudilo da u sledecoj tekmi sutira nesto tipa 5-17.

 

a ne bi trebalo da payne, cam johnson, crowder i craig celu seriju igraju ovako lose.

 

dobijamo 4-2.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

Od svih naših igrača, najdraže mi je kada Bogdan natrpa, ako je neko zaslužio ponašanjem, radom i zalaganjem, mislim da je on. Go Bogi. :heart:

Drugi se ne zalazu niti rade na sebi , tu su se nasli sasvim slucajno:isuse:

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Draymond vec izbacio podcast sa komentarima na prve dve utakmice :isuse: jebi magare dok su mu noge u blatu. 

Dobar timski igrac i nista vise od toga, nezalsuzeno imao onoliko nastupa na all star mecevima.

Link to comment
 
jedino ako se ingram pretvorio u jordana za stalno. nije mu jucerasnja partija bas neka konstanta. ne bi me zacudilo da u sledecoj tekmi sutira nesto tipa 5-17.
 
a ne bi trebalo da payne, cam johnson, crowder i craig celu seriju igraju ovako lose.
 
dobijamo 4-2.

Crowder bukvalno donosi samo štetu, Payne je na nivou aba ligaša, bolje da ubaci Holideja u rotaciju ovo ne vodi ničemu. DA isto igra kao cava protiv Jonasa, u ovoj seriji pokazuje zašto nije i neće dobiti max. Očekujem da Cam Johnson proradi, njegovi i Shametovi poeni mogu donekle nadomestiti Bookerov izostanak. Sve u svemu Sunsi u najboljem slučaju neće otići dalje od finala konferencije, nema teorije da ovaj tim dobije Warriorse 4 puta ako do njih stignu, prošla godina je bila ta koja je trebala da se iskoristi jbg.
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Draymond vec izbacio podcast sa komentarima na prve dve utakmice :isuse: jebi magare dok su mu noge u blatu. 

grozim se od komentara, pogotovo na ovom forumu kako su igraci protivnicke ekipe sabani, olos, bla bla 

ali toliko me iritiraju igraci gsw u ovoj seriji da nemam reci

 

ajde sto se pul lozi i nije cudno

ali jbt drejmond i stef, ljudi sa tri titule, deo i to onaj najbitniji najuspesnije ekipe jos od dzordanovih bulsa nasli za shodno da se sabanisu protiv osakacenih nagetsa u prvoj rundi

bas gadno

Link to comment

To im je oduvek bio trademark. Lozenja, plezenja, shimike, podjebavanja. Jedan od razloga zasto ih nisam voleo kad su bili na vrhu, a steta jer su majstorcine svog zanata. 

  • +1 6
Link to comment

Imali smo tu raspravu i kad smo pričali o Last dance - ima ljudi koji vole taj "najbolji sam, sagni se da mi ga oblajvaš" uličarski swag, ja sam uvijek bio više čova koji je volio tihog Dankana ili uvijek nasmijanog Dirka, neko voli te lajavce, molim lijepo, za svakog ponešto. 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Mos said:

To im je oduvek bio trademark. Lozenja, plezenja, shimike, podjebavanja. Jedan od razloga zasto ih nisam voleo kad su bili na vrhu, a steta jer su majstorcine svog zanata. 

To je bila druga košarka, najveći trashtalker tog vremena bio je Larry Bird, i to se svi slažu... A daleko da je bio nesimpatičan...

 

Inače, ni ja ih nisma voleo, samo zato što mi je ceo hype oko njih išao na kurac...

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Imali smo tu raspravu i kad smo pričali o Last dance - ima ljudi koji vole taj "najbolji sam, sagni se da mi ga oblajvaš" uličarski swag, ja sam uvijek bio više čova koji je volio tihog Dankana ili uvijek nasmijanog Dirka, neko voli te lajavce, molim lijepo, za svakog ponešto. 

ma meni je tu najjaci momenat sto je u pitanju prvi krug kuci, protiv povredama osakacenog denvera

da metlaju bruklin u velikom finalu, igrom ponizavaju durantulu, kajrija, simonsa i drustvo  i usput se plaze, plesu, glumataju, sviraju kurcu... ni po jada

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

To je bila druga košarka, najveći trashtalker tog vremena bio je Larry Bird, i to se svi slažu... A daleko da je bio nesimpatičan...

 

Inače, ni ja ih nisma voleo, samo zato što mi je ceo hype oko njih išao na kurac...

 

Nije mi toliko do trash talka, to su sve legende radile. Nego nekako do stila. Secam se tekme kad je Jordan Juti stavio kos na kraju tekme, bio je vec mator (ne znam ni da li je utakmica bila bitna), samo je digao pesnicu u vazduh i ona faca sa iskrivljenim ustima. Nista vise, nikakvo urlanje, kreveljenje, lozenje. Zato je, uostalom, toliko kul uvek bio. :) 

 

Kobi je morao naravno da iskopira i taj momenat mnogo kasnije :isuse:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ma meni je tu najjaci momenat sto je u pitanju prvi krug kuci, protiv povredama osakacenog denvera

da metlaju bruklin u velikom finalu, igrom ponizavaju durantulu, kajrija, simonsa i drustvo  i usput se plaze, plesu, glumataju, sviraju kurcu... ni po jada

Pa nije ni fora da budu džiberi samo kad i jeste vrijeme kurčenju, džiber si uvijek i svugdje :lolol:

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa nije ni fora da budu džiberi samo kad i jeste vrijeme kurčenju, džiber si uvijek i svugdje :lolol:

da je ovo neko napisao tebi ili mosu dobio bi ban od 180 dana :fantom:

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...