Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Jebes mu sve ako Adam Mares ne zavrsi u nekom Ringeru ili ESPN ispostavi za Denver. Zaredjao po podcastima kao strucnjak za Denver u veoma ostroj konkurenciji. :lolol: Ako je nekome Debeli napravio karijere to su Malone i on.

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Jebes mu sve ako Adam Mares ne zavrsi u nekom Ringeru ili ESPN ispostavi za Denver. Zaredjao po podcastima kao strucnjak za Denver u veoma ostroj konkurenciji. :lolol: Ako je nekome Debeli napravio karijere to su Malone i on.

Tesko mi je to da zamislim. Ne ide on iz Denvera nigde. Vec su prosirili DNVR koncept na PHNX i CHGO. Rodjen u Koloradu, obozava grad i prirodu. 

Link to comment

Nevezano za ovu zajebanciju, ja iskreno mislim da oni DNVR razvijaju za prodaju nekoj vecoj kompaniji kasnije. Vidim da je otvoren prosle nedelje i Chicago Sports na istu foru, sa nekom debilnom skracenicom tipa CHGO. :D

 

Dobar je Mades™, podseca me malo po entuzijazmu i glasu na mladog Zach Lowe-a dok jos nije postao corporate shill.

Link to comment

Hajde da ne komentarisem. Svakako ce Micko opsirno o tome kako Jokic nije uzeo sut u poslednjoj  cetvrtini, kako je Barton kancer ekipe itd.

Link to comment
On 12.3.2022. at 9:33, pbg12345 said:

svaka mu cast na dugovecnosti, puni uskoro 37

jos od hjustona je isla prica da li je prestar za visegodisnji ugovor

 

mada nesto mi se javlja da bi ove sezone lako mogli ispasti u prvoj rundi

 

kako to? jesi li gledao ti sunse uopste zadnje dve godine? long story short - ubedljivo najbolja ekipa, po skoru i po igri, igraju i odbranu i napad, imaju iskustvo iz proslogodisnjeg playoffa... da nece mozda raspali lakersi ili clippersi bez georgea i leonarda da ih izbace u prvoj rundi?

  • +1 1
Link to comment

Ne postoj vise   ruzna rece sa kojom se moze opisati Barton . On je po meni najgori igrac  u ligi u konkurenciji koja je bas zestoka. Denver ce zavrsiti u play in-u,  preskoci ce ih Minnesota izgleda.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Hajde da ne komentarisem. Svakako ce Micko opsirno o tome kako Jokic nije uzeo sut u poslednjoj  cetvrtini, kako je Barton kancer ekipe itd.

Pa to se vidi iz aviona. Pogotvo sikaniranje Jokica  sa njegove strane, hajde sto je tipican divljak i sto gleda samo kako da postigne kos iz bilo kakve situacije , ali kako bezobrazno preskace Jokica   u napadu, kada mu ovaj postavi pik  ,  on se okrene na suprotnu stranu iako je Jokic   otvoren , dodao mu je  mozda  dve lopte sinoc gde je Jokic bio totalno pokriven i naravno  napad se zavrsio izgubljenom loptom, jos debil mase rukama i nesto se krevelji kao da je Jokic kriv za te izgubljene lopte, nije on njega dzaba prozvao pre dve sedmice, dobili bi ovu utakmicu da Barton nije igrao . Jokic ima uzasnu hemiju sa njim, posto je  Barton bas preglup igrac.

Edited by Micko8
Link to comment

Nema ništa od Mareja, ne treba računati na to. I da se vrati neće biti blizu onoga što ovima treba.

 

Best case scenario će biti prolazak u drugo kolo. Da se šutaju u dupe ako tako bude jer će realno sezona biti uspešna kad se uzme u obzir roster.

Link to comment

Ne znam da li sam video nesto gluplje od ovoga da Kajri sedi u publici ali ne moze da igra u MSG. Level idiotizma kao kad natope malo alkoholom mesto za ubod, osudjenicima na smrtnoj kazni, pre nego sto im daju letal injection. 

  • +1 8
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...