Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

25 minutes ago, MiddleClass said:

I dalje je prvi u trci. Embid i Janis dijele drugo mjesto...

Znace se mnogo posle istorijskog meca u ponedeljak uvece.

Link to comment
44 minutes ago, MiddleClass said:

I dalje je prvi u trci. Embid i Janis dijele drugo mjesto...

 

Realno je Embid prvi u trci za MVP-a i biće MVP ako se nešto nepredvidjeno ne desi. 

Link to comment

Daj Micko yebote stani vise. Kao prvo, Nick Wright i slicni nema pravo glasanja za MVP nagradu, On je placen da bude glasan i kontroverzan a ne da bude znalac. Kao drugo svi znalci uglavnom stavljaju Jokica na prvo mjesto. Kao trece, Jokic sam mrzi da bude deo te price oko MVPa i nije mu stalo do toga. On bi samo da igra i da se ne vrsi pritisak na njega. I kao cetvrto, da Jokic prakticira da igra kao Embiid, pokusava samo da bude skorer i glavom kroz zid, on sam bi mozda imao par poena vise ali Denver nebi bio na petom ili sestom mjestu nego bi se se borio za play in. Daj oladi malo i uzivaj u kosarci.

 

Nego, ljudi jel se vama cini da je Dok Rivers prevazidjen kao trener? On definitivno dobija pedalu na kraju sezone, ali da li ce ga neki drugi tim zaposliti? Nije imao uspjeha od Bostona, i timovi mu se ne prilagodjavaju. Jucer protiv Netsa Fila nije pokusala da napada kroz Curryja, da uposli Maxyja, i napad je bio stagnantan. Kao sto je prosle sezone krivnja stavljena na Simmonsa, ova sezona mora biti na Riversu. Simonsa nema ali Fila i dalje igra lose izvana... 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Nego, ljudi jel se vama cini da je Dok Rivers prevazidjen kao trener? 

Mrtva trka izmedju njega i Zeljka.

Link to comment

I nije da se nece oped dogoditi. Sad sam potrazio i Rivers ne da je gubio 3-1 vodstva u playoffu 3 puta, nego je sveukupno izgubio 6 puta kad je imao vodstvo 3-1 ili 3-2:

 

Doc Rivers has coached SIX teams that have blown 3-1 or 3-2 series leads:

2020 Round 2 vs Nuggets, 3-1 lead
2015 Round 2 vs Rockets, 3-1 lead
2012 East Finals vs Heat, 3-2 lead
2010 NBA Finals vs Lakers, 3-2 lead
2009 Round 2 vs Magic, 3-2 lead
2003 Round 1 vs Pistons, 3-1 lead

— Kevin O'Connor (@KevinOConnorNBA) September 16, 2020

Link to comment

svaka mu cast na dugovecnosti, puni uskoro 37

jos od hjustona je isla prica da li je prestar za visegodisnji ugovor

 

mada nesto mi se javlja da bi ove sezone lako mogli ispasti u prvoj rundi

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...