Jump to content
IGNORED

TV Una


msv

Recommended Posts

Prebacio sam na srpski stream i nije bilo nego je išla neka turska serija, jedino ako nisu nešto čačkali sa adresom pa prebacili na hrv, jer imam izvučen stream pa gledam na eon boxu.



Link to comment

Vidim u sinoćnjoj epizodi Četiri i po muškarca da su se bavili ozbiljnim istraživačkim novinarstvom. Novinar Zele je, po ugledu na Madonu (i Bera Grilsa), pokušao da pije sopstveni urin.

Ivanović tu sad seiri nad propašću Une i zeza Kusovca :D

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 months later...

Ti svi koji se bave iole ozbiljno informativom (pritom ne mislim na tek svršene studente) bolje im je da se drže toga gdje jesu, otvara se toliko tih info kanala, a sve kerov penis do kerovog penisa, kako se koja otvori ne znaš dokle će trajati, dok traju dotacije države ili stranih fondova. Kurir, Insajder, Juronjuz, je li gleda to iko?

Link to comment

kurir, insajder, juronjuz, blumberg, tanjug, k1, newsmx

 

jbg obećavaju se kule&gradovi a osoba mlada žudi za poznatošćutm i lako bide preveslana, al ni po jada što preveslaju mlade, to je škola i plaća se

al kad preveslaju matorca nekog e to mi je wtf

 

a nagledao sam se pogotovu poslednjih godina onoliko, zamađijani ljudi nemam drugo objašnjenje

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kurir, insajder, juronjuz, blumberg, tanjug, k1, newsmx

 

jbg obećavaju se kule&gradovi a osoba mlada žudi za poznatošćutm i lako bide preveslana, al ni po jada što preveslaju mlade, to je škola i plaća se

al kad preveslaju matorca nekog e to mi je wtf

 

a nagledao sam se pogotovu poslednjih godina onoliko, zamađijani ljudi nemam drugo objašnjenje

I iskusni poleteše na K1, obećalo im silnu kintu na početku, kad ono, od januara silni otkazi.

 

Men' se čini da skoro pa ista ekipa kruži po medijima koje si naveo, sa velikim nadama i velikom kintom na početku, a na kraju se to ne završi baš najbolje po njih.

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, msv said:

Slavko Beleslin novi direktor informativnog programa za Srbiju :laugh:

Šta hvali? :lolol:

 

Od prezentera lepoga glasa sa BK, do direktora informative.

 

To su ti zvezdani medijski putevi u Srbijici.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...