Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

veoma dobar tekst koji moze da posluzi kao kontraargument tezi "a sta je sad dugotrajnim posledicama od vakcina?"
 
https://www.nationalgeographic.com/science/article/vaccines-are-highly-unlikely-to-cause-side-effects-long-after-getting-the-shot-
 
ono sto moze da bude posledica vakcine ce se pojaviti do 2 meseca posle primanja ili nece nikad
Ovo je i odličan detektor antivaksera u zdravstvu. Prijateljeva punica (64) preminula od moždane kapi.

Neurolog, u slobodnom vremenu na poslu medicinski forenzičar:
a) samostalno zaključio i konstatirao uplakanoj kćeri da je najvjerojatnije kriva druga doza
b) izjavio da će se "prave posljedice cjepiva vidjeti za 2-5 godina", nakon čega mi je sve bilo jasno, među ostalim i iz koje "mudrosti" dolazi konstatacija (a)

Nije mi jasno kako se u našim zdravstvima nakotio toliki broj mističarskih psihopata. Jel se oni mole Baalu da im farmaci koje sami propisuju djeluju?
  • +1 2
Link to comment

u sfrj su pisali pesme, kao doktor dabic, osecajuci da nisu izneli na svetlo dana bash sve shto su mislili da zasluzuju.

jeste da je ovo nezgodno, ali makar se drvece ne seche toliko.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

u sfrj su pisali pesme, kao doktor dabic...

U SFRJ je doktor sedeo u apsu zbog bese muljanja sa cekovima, taj rad, 1 cista lirska poezija... :fantom:

 

 

Posle je presao na epsku...:s_c:

  • +1 1
Link to comment

Ja kad sam pričao sa svojom doktorkom, kaže ona meni:
Meni nisu toliko problem pacijenti sa teorijama njih ću lako. Problem su doktori koji divljaju sa teorijama zavere.

Kaže da je na nekom sastanku u DZ neki kolega krenuo da "propoveda", ona ga naduvala i rekla da neće više dolaziti na te sastanke ako nastavi...
Kaže da ih mnogo ima i da njoj nije jasno kako se došlo do toga, kako se te budaletimne nisu pokazale i pre korone.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
On 23.12.2021. at 17:38, Roger Sanchez said:

Ovo je i odličan detektor antivaksera u zdravstvu. Prijateljeva punica (64) preminula od moždane kapi.

Neurolog, u slobodnom vremenu na poslu medicinski forenzičar:
a) samostalno zaključio i konstatirao uplakanoj kćeri da je najvjerojatnije kriva druga doza
b) izjavio da će se "prave posljedice cjepiva vidjeti za 2-5 godina", nakon čega mi je sve bilo jasno, među ostalim i iz koje "mudrosti" dolazi konstatacija (a)

Nije mi jasno kako se u našim zdravstvima nakotio toliki broj mističarskih psihopata. Jel se oni mole Baalu da im farmaci koje sami propisuju djeluju?


 

Link to comment

shto dolaze, preprichajte. jel zbog gejca?

imaju li devizne penzije? ako ne, eto ih na proljece lagano nazad, taman da stignu tamo na jesen isuse.gif

mogu da opstanu samo ako imaju jak koruptivni potencijal. treba stati pred shalter onoliko puta sad.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.







Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...