Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Ma glupost. Meni i dalje nija jasna ta fascinacija antivax biračima i njihovim uticajem na izbore.

Pa oni bi opet glasali sa SNS i da je uvedena obavezna vakcinacija. Za 3 ili 4 crvene, lagano.

 

Link to comment

Ma kakav Radule. Većina njih mi deluju kao ludaci koji nikada ne glasaju, eventualno jedan deo Nestorović izvuče na birališta. Onaj pravoslavni deo možda za Boleta. Ima sigurno i onih koji kao pizde na sve, pa odu na glasanje posle 20 minuta gledanja RTS-a i zaokruže Vučića.

P.S. Znam jednog da je za Raduleta, ali on je mali privrednik u pokušaju, fascinacija traje od ranije. Antivakserstvo tu dođe kao šlag na torti. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 2
Link to comment

@mraki

hvala na ovome. dve stvari

obično se oko nekog broja odnosi na one brojeve sa bar dve nule.  oko 6147:ziga:, 6146,5 ; 6148?

vest iz prve ruke: ona < komšija zok i < čovek na kruzeru < stric u FBI. šta li je 2., 5., 7. ruka?

 

ostalo je :thumbsup:. boles'.

Edited by djordje geprat
Link to comment
Nije baš za ovu temu, ali ne znam gde.


dobro to shto je ludacha josh uvek ne znachi da ne ume da napishe dobar oficijelni projekat.

i to shto je taj poziv ispao netransparentno sranje, i to je druga pricha. bice vreme i za to.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
Ko da im je nešto bilo transparentno do sada. 
 
Gledam sad, prošao projekat za transplantaciju penisa! :ohmy:
nisam gledala shta je proshlo, mi nismo, na neku bash mlitavu nemushtu recenziju, a chula sam da su neki likovi poispadali po politichkoj liniji :isuse:

a recenzije su izgleda autsorsovane nekoj agenciji :blink: takodje nepoznatoj. shto vishe gamadi da se okachi na tudje pare...

ovo je nedostizan nivo netransparentnosti, neprobojan zid. ranije se makar znalo ko kome radi o glavi :s_w:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...