Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Miroljub Petrović je postao poznat zahvaljujući Balkan infu i sličnim opskurnim kanalima. On je možda prva i najveća zvezda tog kalibra i odavno ima horde obožavalaca, ne može na njemu da se isprobava kontraefekat. Kada su otvoreno protiv onda pošalju Vesića na Milu Alečković koja na nacionalnoj frekvenciji dobije epitete tipa "Gospođo, vi ste za hospitalizaciju". 

 

Ovo nemam pojma šta je.

  • +1 1
Link to comment

Good luck with that... nije ta ekipa selektivno glupa i odvaljena od realnosti. Ovaj pomenuo dva istraživanja u ova dva minuta, to je njegovoj publici zakon. I 2 procenta vakcinisanih lekara. Da imaju razvijeno kritičko razmišljanje ne bi verovali u gluposti koje drugi Nestorovići pričaju.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, SNARC said:

Mislio sam prvo da vam ne gadim nedelju i rucak...a posle ko velim, moji ste sto da ne delim ovo sa vama..

 

Posle sam ipak odlucio da sami odredite i platite cenu radoznalosti

 

  Hide contents

 

 

 

 

Zasto da placa testiranjek ad ovako moze da proveri i miris i ukus.

Link to comment
u skladu sa danashnjim dogadjajem, govna su i slobodno neka pocrkaju, bukvalno i fizichki :dry:
 
jeste, bice sranje od demokratije i ustava, delicemo se i mrzecemo se. da nije to, bilo bi neshto drugo. nemam problem, meni to skroz ok.
 
jebeni degenerici.
+1000

Meni su dvoje kolega iod kojih jedan baš blizak i dugogodišnji prijatelj otišli, i rešio sam da batalim sa "širom slikom" i "... Nemoj da se svađaš".
Pre par dana sam imao "razmenu argumenata" koja je verovatno dovela do toga da sa tom osobom više neću razgovarati.
Bićemo možda povremeno u istim prostorijama, ali ja stvarno više ne mogu da pređem preko tog debilizma.
Nisam neki "ekstra kvalitetan" čovek verovatno sam u donjoj polovini.
Ali toliko mozga još imam, i ne mogu da trpim više...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Tako je. 

Potrebno je krenuti u borbu bez kompromisa. 

Trazite, pitajte, makar bilo i bez odgovora, da se stvori pritisak da li su nastavnici, vaspitaci,doktori vakcinisani.

Raspitajte se za svako okupljanje da li su svi vakcinisani, ako neko nije bojkotujte i naglasite zasto. 

Za nekog na poslu nevakcinisanog zahtevajte masku i distancu jer je opasan po okolinu. 

Sve to je potrebno raditi non stop. Ovo mora da prestane, koliko ljudi dnevno odlazi. Ovo prosto nije normalno. Nadam se obaveznoj vakcinaciji

 

 

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ali mene stvarno kopka zašto su ga sad izvukli. Mislim, ta emisija je direktan projekat ove vlasti i ništa se u njoj ne dešava slučajno.

Tu se objavljuju ekskluzivni snimci obezglavljenih tela kad za to postoji neki interes, za te potrebe se pronađe policajac koga je Đilas opsovao pre 15 godina.

Pojava ovog stvora sinoć ne može biti slučajna. Podilaženje antivakserima da ne bi bilo demonstracija kao recimo u Hrvatskoj, ili nešto drugo?

  • +1 3
Link to comment

Tačno sam znao da ću danas na poslu čuti nekog kako citira monstruma. ,,Lepo reče Miroljub sinoć, gde su im dokazi da su ti ljudi umrli od korone, oni lekari svašta pričaju itd itd''. Nahraniti govnima svakog ko na tom istom Pinku bude kukao zbog neodgovornosti naroda. 

Edited by Locust
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, mraki said:

Ali mene stvarno kopka zašto su ga sad izvukli. Mislim, ta emisija je direktan projekat ove vlasti i ništa se u njoj ne dešava slučajno.

Tu se objavljuju ekskluzivni snimci obezglavljenih tela kad za to postoji neki interes, za te potrebe se pronađe policajac koga je Đilas opsovao pre 15 godina.

Pojava ovog stvora sinoć ne može biti slučajna. Podilaženje antivakserima da ne bi bilo demonstracija kao recimo u Hrvatskoj, ili nešto drugo?

Ovog se bojim i ja, i nadam se da grešimo. Ako je to razlog, mrcvarićemo se sa virusom još 5 godina dok npr. Austrija seče stvar u korenu. Znam, poredim babe i žabe.:dry:

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...