Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Mil@n said:

 

Slušaj samo lika logičara...

kakav jebeni poluobrazovani davež.... bukvalno mi izaziva agresiju koliko je dogmatičan i pasivno agresivan.

u njegovom sam spejsu (uzgred, toliki sam glupson da ne umem da podignem ruku i tražim glas... možda nemam pravo na to kao listener, ne znam.)

i da - i sada kenja o tome koje je poreklo koje reči... neki enciklopedista za siromašne.... ja nisam najtolerantnija osoba na svetu, ali ovog bih posalal na neko ostrvo za leprozne.

 

@James Marshall ne umem da ti pošaljem link. a i bolje ti je. ovo je sodoma i gomora.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Spooky said:

Šta je spejs? 

neko relativno novo svojstvo tvitera gde neko pokrene "space" na odredjenu temu i tu bude host, a drugi tviteraši mogu da se uključe i budu govornnici, ko-domaćini ili slušaoci.

ne pišu se poruke kao uobičajeno na tviteru, nego se govori, odnosno slušaš zvučni zapis.

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Spooky said:

Šta je spejs? Jel to nesto online? Osjećam se kao deda dok unuci pred njim pričaju o nekim online stvarima koje ne razume (a sebe smatram pionirom interneta).

platforma na tviteru. priča ko šta hoće

 

tražio ja na topiku migracija da nam uvedu ovde, buba bila anti protivna

:dry:

Link to comment
On 11.11.2021. at 18:06, Reaktor said:

"brat od strica šefice moje žene"

 

to mu dođe tek četiri stepena razdvajanja :fantom:

Ovaj kad krene da objasnjava porodicne veze, sam sebi ispadne otac; a i stric od zenine sekretarice po ocuhu.

Link to comment

Jedna mala pricatm 

--Zdravo kako si, Frank ovde šta ima?

--Evo ništa u kući sam u izolaciji sam, pozitivna sam....

--Mooolim šta bi?

--Od ponedeljka imala temperaturu otišla u kovid ambulantu tamo me testirali odmah + i dao mi neki mladunac da idem na rentgen i krv i dao mi onaj kineski lek, ali ja sam gledala po netu to je otrov...

--Čekaj dao ti favipiravir, pa to se daje u protokolu je

--Ne ne to je otrov eksperimentišu na nama!

--Pa jesi popila?

--Pa nisam!

--Pa šta piješ?

--E otišla sam kod drugog lekara u Zemun i on mi dao Hemomicin i šokirao se koliki mi je ddimer 1100 i dao mi da se bodem u stomak...

--I šta ćeš dalje?

--Pa ništa idem u kovid u sredu 

--Pa hoćeš da mu kažeš da nisi pila lek koji ti je prepisao?

--Pa neću.

--Ali treba da zna valjda?

--Šta me briga...

  • Tužno 3
Link to comment

Ajde ovde da stavim. Danas mi je zena dosla s posla sa ovim izrazom lica: :blink:.


Njena firma radi bas na vakcinama, ona ne radi sintezu nego prati kako postojece vakcine deluju na razne mutacije (stvarne i modelovane)  i vraca te informacije u sintezu kako bi naredne verzije bile efikasnije i jos tako neke stvari (opdanje imuniteta s vremenom npr).

 

Povela se dakle danas u pauzi za rucak udiskusija ko je od njih tamo vakcinisan i ispade da grubo cetvrtina nije vakcinisana. To su ljudi koji svakodnevno rade na vakcinama, svojim ocima (bukvalno) mogu da se uvere kako i koliko deluju.

 

Naprosto neobjasnjivo.

  • Tužno 3
Link to comment

Nastavak...
Bio kod svoje doktorke na kontroli...
Sve ide kako treba i pošto onu odozgo znamo i ja i ona ja joj ispričam, ona odlepila...
Kaže da ima tri slučaja gde su joj pacijenti bukvalno "ustali iz mrtvih" posle tretmana fariparvirom. Kaže ne deluje kod svih, ali generalno, nabadaju oni uvek i nabadaće, tako to ide.
Tražila mi telefon od ove i naduvala je...
Rekla joj da sutra i prekosutra radi u kovid ambulanti i ako hoće neka joj dođe da joj objasni neke stvari...
E da i rekla mi da je u konsultaciji sa kolegama došla do zaključka da i CRP i Ddimer ne mogu tek tako da se gledaju.
Imala je jednog pacijenta sa visokim ciframa i pogleda ga ono njemu otekao zub.
Sredio zub i cifre se vratile u normalu...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...