Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, ragasto said:

Pa on je jedan od onih koji su umrli od Korone, i još je bio i patrijarh. I godinu dana kasnije neko gradi krst "koji čuva od Korone".

 

Pa normalno da grade, da je krst bio sagradjen ranije ne bi ni patrijarh otis'o na raport gazdi. Vis' da radi! :tongue:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jel ovo reklama za rastvor plavog kamena?

esid: I grojze pati od pepelnice kao mi od korole, al lozu prskamo svim i svačim - i eto naše loze i rujnoga vina. Živeli!

Edited by Filozof manijak
Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

ušla sam u neki avaks spejs.

moj prvi spejs.

mislim da mi je pola mozga sprženo.

ne zajebavam se.

:ph34r:

 

Slušaj samo lika logičara... Jedno veče je došao kod Bore konja... Ljudi, ja ne mogu da vam opišem taj nivo filozofiranja, proseravanja, relativizacije, tvrdoglavosti, megalomanije... Čovek je jedno 10 puta rekao ad hominem, diskriminio od latinske reči diskriminisati i šta sam hteo da kažem. Sve mu je akademski, nije akademski, glumi nekog intelektualca, trudi se da bude obziran i "sve vas ja razumem, profesore ja vas poštujem" a onda ali, i nastavi po svom... U stanju je da priča satima, u krug, jedno te isto i da ništa ne kaže.

Ne mogu da opišem koliko iritantan lik, bukvalno ne mogu. Večeras je on hostovao taj spejs, ladno se nakupilo 400 ljudi ali barem pola, siguran sam, samo da svedoče fenomenu logičara. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...