Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Milka je već jedno 5god. 80g
Nije, bar ne u Srbiji.Pre 10ak dana su je srezali sa 100 na 80g i počeli kampanju o super cenama.Verovatno u mnogim radnjama još uvek može da se nađe stara gramaža.A kad smo već kod Florida Bel-a, ranije su pakovali musli u neke velike kutije, a kesica unutar kutije ne zauzme ni trećinu iste.Ne znam da li to još uvek rade, musli im je grozan i odavno ga nisam kupio.
Link to comment
evo mi ga u rukama grazia shopping guidezaru ne vidim na spisku radnji sa popustima u bg ( ni knez ni delta ako ih tamo uopste i ima...) ali, dozvoli da mogu i da pogresim ovako coravadanas sam inace imala par nezaboravnih konverzacija sa prodavacicama koje kriju kao zmija noge: da li, sa kojim proizvodima i sa kolikim popustom ucestvuju u shopping night-upriceless iskustvo skroz! :lol:pucaj ako te jos nesto interesuje, na kraju nabavih vodic da se informisem -_-edit: timberland da, u delti 10%.usce uopste nije ukljuceno koliko mii se cni
tenkju, to sam trazila.informacija je obicno najskuplja roba, a ova tvoja ispade da je nista, posto tasnu od sedam iljada sto sam merkala u smrdljivoj zari, a sto u pristojnom svetu kosta 49.95 eura, necu kupiti bez popusta.timberlend u uscu nista, a? tamo sam videla jednu jaknu. slabo zalazim u deltu, nisam ni znala da tamo ima timberlend. ko zna da l je to isti ko onaj u uscu?!a sta da ti kazem za prodavacice i snizenja. ja sam se najbednije osecala kad sam shvatila da sam jednom u softveru gde sam redovna musterija, al kad kazem redovna, to onda znaci da kod mene ima vise odece nego sto dragana ognjenovic sluti da je sasila, pola sata pre diskaunt sopingnajta, dakle u pola osam, kupila neku aljinu, a prodavacice mi nisu rekle: evo 10 posto, vi ste stara musterija, il makar dodjite za pola sata, ustedecete 10 posto. jebalo ih 10 posto.jedino fino iskustvo imam s adidasom u knezu, koji daju 20 posto celog dana, i to ne kriju. naprotiv.100 grama suvog grozdja miskovicevog florida bela u maksiju delezu kosta 81 dinar :lolol: Edited by darling
Link to comment
Nije, bar ne u Srbiji.Pre 10ak dana su je srezali sa 100 na 80g i počeli kampanju o super cenama.Verovatno u mnogim radnjama još uvek može da se nađe stara gramaža.
Ne, ne, ne, ima već neko vreme, vrlo moguće da ima i 5 godina. Znam to jer sam izgubio opkladu :(Kladio sam se da je Milka od 250g i dalje od 250g.. Nije, e sad dal` je 180g dal` je 220g to ne znam ali znam da nije 250g.
Link to comment
Kad vam za oko zapadne niska cena nekog proizvoda koji redovno kupujete, obratite pažnju i na gramažu. To je najnoviji trend, umesto povećanja cene, proizvođači smanje količinu.
Ala je to seljački.
Link to comment
100 grama suvog grozdja miskovicevog florida bela u maksiju delezu kosta 81 dinar :lolol:
Jednom sam se tako zaprepastio shvativši da je gotovo svako suvo grožđe na našem tržištu uvezeno iz Irana. Ne bih ni primetio da nisam bacio par kesica očajnog kvaliteta.Obično kupim to suvo voće i pahuljice pa sam pomešam i napravim musli. Edited by mr@ki
Link to comment
Jednom sam se tako zaprepastio shvativši da je gotovo svako suvo grožđe na našem tržištu uvezeno iz Irana. Ne bih ni primetio da nisam bacio par kesica očajnog kvaliteta.Obično kupim to suvo voće i pahuljice pa sam pomešam i napravim musli.
i ja sam u potrazi za dobrim suvim grozdjem, al nemam nikakav problem s tim sto je iz irana, neka je. oni ne prave vino, sta ce s toliko grozdjem :) ima pola godine da mi je robna marka merkator 99.90 za 250 grama sasvim okej.
Link to comment

Evo, otisao sam ja do Merkatora i situvacija je sledeca...Postoji jedna vrsta "promotivne" Milke, po ceni od 98 din i njena gramaza je 80gr. Ostalih 50 vrsta kostaju 120-130 dinara, a gramaza je 100gr

Link to comment
Evo, otisao sam ja do Merkatora i situvacija je sledeca...Postoji jedna vrsta "promotivne" Milke, po ceni od 98 din i njena gramaza je 80gr. Ostalih 50 vrsta kostaju 120-130 dinara, a gramaza je 100gr
Odnosno na kilo apsolutno isto. Bas iznenadjujuce :frust:
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to ima, al za manje para: recesivni topik!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...