Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

da l zna neko da l u akciji gracija soping najt ucestvuje zara s punim asortimanom, ako da, koliko posto, a ako ne, onda nista. a timberlend u uscu, jel popuste u toj noci bar malo? ja cu da podelim znanje da kad je ta noc, u adidasu ceo dan ima popust od 20 posto.100 grama lint 70 posto kakaoa u rodicu 99.90 dinara, istice joj rok u novembru, nece joj nista biti do nove godineferero rose pakovanje od 4 u maksiju 144, u rodicu 101 dinar, a moz i 10 posto popusta.

Link to comment
Za "belu tehniku i male kucne aparate" cene proverim na eponuda i jos par malih prodavnica.
ostecenabelatehnika.rsFridz cija je cena u Tehnomaniji 47k, platio 27k. Ulubljen sa obe strane na par mesta, ulubljenja recimo 3x3 cm i spreda dva 1x1cm.Smirgla+auto git+folija=cca 5k, za atraktivni crveno zeleni fridge ^_^E sad, to je fridge koji je bio ulupan kao takav, megjutoa:pazario sam i ugradnu rernu+plocu sa 4 ringle+aspirator kojima je ostecena transportna ambalaza, ne i uredjaji kao takvi.Sve zajedno ispod 30k (samo rerna kosta 27.500 u Tehnomaniji).Jedini je problem sto asortiman nija prebogat, ali vredi pogledati ako ste u potrazi za belom tehnikom.
Link to comment
Bаде се из буле у коју су изгледа упали када су мени пре пар недеља очигледно грешком продали један примерак за сто јура мање. :fantom:
Link to comment

Trazim duks-jaknu sa vestackim krznom za ovaj prelazni period,jel to neko vidjao?Nasao u Legendu(7000) i Exitu (6500).Jel ima mozda na buvljaku na NBG,nisam isao odavno?Bio sam par puta ovoj radnji za ostecenu belu tehniku,sve zavisi kad naidjete-desi se da je radnja prazna ali se desavalo da ne mozes da udjes jer im je pre toga stigla roba.Na Altini je postojao WEG diskont sa ostecenom robom,jel to radi jos uvek?

Link to comment

Hvala ti Bubo :Hail: ko najrodjenijoj što si se setila da pokreneš ovu temu, sad ću da je metnem u najdraže.Moj prilog za danas , za one koji vole da pletu, prodavnica u Takovskoj ima vune po starim cenama , tj nisu menjali prošlogodišnje, Može da se probere. Isti slučaj i u prodavnici u podrumu Beogradjanke

Link to comment

Marmelada Budimka Požega apsolutni hit, divno je preslatka :Hail: uši otpadaju!Pošto su zbog poslovne saradnje sa Miskovićem skoro bankrotirali, više se neće zajebati već rade distribuciju preko malih prodavnica, uglavnom po pijacama.Tegla mešane marmelade 880gr je oko 160 dinara :Hail:

Link to comment
ne treba uzimati viledin (koji ima samo 2 siundjerica), nego deemov, koji za iste novce ima 4 sundjercheta u kutiji, vrlo veca (a reda 260 dinara sve zajedno). zena voli da riba, al shto da se troshi zbog hobija
potvrđujem ovo, uz opasku da sam imao jednu lošu seriju gde se gornja crnozelena žima jako brzo odlepi od sunđera.
jebiga, bela drvenarija me nervira, ne umem da ti objasnim
farbati drvo je zločin.
i gde paprike da kupim sutra?
pečene u tegli, u univeru bile 100 dinara za valjda 640 grama, na akciji. Pre par dana. Mislim da je sada aktuelan ajvar.
a ima i besplatan ulaz na sajam isto kroz neku rupu u ogradi. otom potom, kad moji ljudi provere kotu za ovu godinu.
možeš sa keja da uđeš bez problema. Ograda je kod hale 14 ali ne i pre nje. Da ja dodam. Univerov baš baš čajni keks je po meni ubedljivo najukusniji u svojoj kategoriji. Problem je što je krt. Uz čaj ili kafu je mnogo bolji izbor od ostatka asortimana. Pakovanje od četiri paketića je valjda 130 dinara.
Link to comment
Neko je pomenuo Starkove diskonte za slatkise,apsolutna preporuka jer nude iste proizvode upakovane ne u originalnu vec u obicne kese(kao za zamrzivac) po znatno nizim cenama.
Eh, bananice na meru :wub:Koliko li sam samo para potrošio u Štarku...I Svislajon ima svoje prodavnice gde je Eurokrem najjeftiniji, a ima se kupiti još zanimljivih stvari.
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to ima, al za manje para: recesivni topik!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...