Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

U DIS-u je sve jeftinije - čega nema, dokupim u susednom Rodiću, mada ima i stvari kojih drugde nedostaje, zaječarskog npr.. Upoređivao cene i sa Metroom, i Tempom, sa svime - u DIS-u povoljnije. Izbegavati akcije jer se tada ukida svakodnevnih -10%.Eto, 200g Jacobs Intense 100RSD jeftiniji nego u 100m daljem Rodiću (tako bilo pre nekih mesec dana).Opet, samo spisak, inače džaba.

Link to comment

ispravnim presedanjem i nevalidiranjem moze se ustedeti do 144 rsd dnevno. primer- prepodne se sa BBrda vozite iskljucivo tramvajima do Gospodarske mehane pa onda presedajte na sta vam treba. do centra vam nece uci racija. u popodnevnim casovima iz pravca BBrda nemojte se validirati jer nema kontrola a iz pravca grada idite do Sajma pa presedajte na trandzu. usput cete, prolazeci pored Sajma, moci da vidite i rupu u ogradi kroz koju mozete uci kako biste izbegli placanje karte. a blizi se i Sajam knjiga koji je izuzetna prilika da pomaznjavate sto vise knjiga.

Link to comment

Kada popodne ides ka Banovm brdu, mozes i da udjes u 55,56,89,511 pa do parkinga kod Ade, odatle se vratis pesaka na onu stanicu preko puta Secereane i dalje nigde nema kontrole.Korisno je znati i da se autobusi u pravcu ka gradu kontrolisu do 12h, posle toga predju ulicu i kontrolisu pravac iz grada do 18h.

Link to comment
koji je taj?
valjda istokov doktor hajd, vrag bi ga znao.al on sigurno ne bi kupio zamjensku merkatorovu instant kafu umesto vishestruko precenjenog nesa ^_^takodje zelim da saznajem o alternativana, shta kupiti umesto chega, za manje novaca a slichnog kvaliteta, te tako zayebati zle trgovce, monopoliste i karteliste. recimo, onaj viledin fini beli sundjer za temeljno brisanje, ko iz reklame, sto sam ga onomad hvalila (nezamenjiv za ribanje bele drvenarije, bele plastike (tipa klima, kuhalo za vodu i slichni zapaljivi divajsi), belog na pvc prozorima itd itd), ne treba uzimati viledin (koji ima samo 2 siundjerica), nego deemov, koji za iste novce ima 4 sundjercheta u kutiji, vrlo veca (a reda 260 dinara sve zajedno). zena voli da riba, al shto da se troshi zbog hobija :s_w: Edited by thermal bug
Link to comment
Kada popodne ides ka Banovm brdu, mozes i da udjes u 55,56,89,511 pa do parkinga kod Ade, odatle se vratis pesaka na onu stanicu preko puta Secereane i dalje nigde nema kontrole.
tako je, hvala kolega. upravo sam se na taj nacin danas vratio iz grada. samo sto se ipak manje sipci ako izadjes tacno kod Sajma pa kroz podzemni do tramvaja. ali ovako imas veci izbor autobusa
Link to comment

ne znam sad sta cu s vama neplatishama, bar pdv da date, lakshe bi mi bilo? :unsure:josh ako mi ivica shvati da sam mu povela mali privatni domacichki rat protivu 1 krugmana pola, ubedjujuci narod da je leba bolji od kolacha, kako li ce se ovo zavrshiti? ^_^a znate koliko ja cijenim nauku i nobelovce i sve to. ko protiv sebe da radim! :(

Edited by thermal bug
Link to comment

'Bem ti zeno, kakvi detalji i analize, za sundjere! :DNe smem da pomislim kakav si tek manijak kada je posao u pitanju.Mali trol: Kada te izdaju ti sundjeri za belo, probaj sa penom za ciscenje plastike/racunara.Sve sto si mislila da se ne moze ocistiti...

Link to comment
'Bem ti zeno, kakvi detalji i analize, za sundjere! :DNe smem da pomislim kakav si tek manijak kada je posao u pitanju.Mali trol: Kada te izdaju ti sundjeri za belo, probaj sa penom za ciscenje plastike/racunara.Sve sto si mislila da se ne moze ocistiti...
kako da ti kazem. da sam samo jedno ili drugo, odlichna bih bila, ovako sam trecinac u svemu. manijak trecinac ^_^jebiga, bela drvenarija me nervira, ne umem da ti objasnim <_< Edited by thermal bug
Link to comment
U DIS-u je sve jeftinije - čega nema, dokupim u susednom Rodiću, mada ima i stvari kojih drugde nedostaje, zaječarskog npr.. Upoređivao cene i sa Metroom, i Tempom, sa svime - u DIS-u povoljnije. Izbegavati akcije jer se tada ukida svakodnevnih -10%.Eto, 200g Jacobs Intense 100RSD jeftiniji nego u 100m daljem Rodiću (tako bilo pre nekih mesec dana).
znaci imidz nole patrijotizam+cene socijalizam=win.jos da naprave i jednog na mirijevu i masala.ma ne mora mirjevo, dovoljno s ove obale reke !
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to ima, al za manje para: recesivni topik!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...